• Home
  • Support & Services
Support & Services

Kompletna obsługa automatyzacji: kompletny pakiet

WIĘCEJ NIŻ SERWIS: CAŁOŚCIOWY PAKIET USŁUG DLA BRANŻY AUTOMATYKI

Serwis i obsługa techniczna to wartość dodana dla klientów firmy Bosch Rexroth. Portfolio usług dla platformy ctrlX AUTOMATION składa się z klasycznych i cyfrowych usług, jak również różnych usług dla całego cyklu życia produktu. W skład tej oferty wchodzą m.in. konwencjonalne usługi pozwalające utrzymać długotrwałą wydajność operacyjną maszyn i systemów. Oprócz nich, na platformie automatyzacji dostępne są również ultranowoczesne usługi z pakietu ctrlX SERVICES, m.in. ctrlX App do pobierania indywidualnego oprogramowania, ctrlX Device Portal umożliwiający centralne zarządzanie sterownikami oraz ctrlX AUTOMATION Community, serwis, w którym można wymieniać się doświadczeniem i zapoznać się z aktualnościami.

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 4

W świecie automatyzacji mają miejsce ciągłe zmiany. W związku z tym potrzebne są nowe koncepcje usług serwisowych.  Przeczytaj nasz artykuł przeglądowy, aby dowiedzieć się więcej o nowym świecie usług, który wymaga przyszłościowych i niezawodnych rozwiązań obejmujących cały cykl życia produktu.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 4!

ctrlX SERVICES

USŁUGI ctrlX nadają życie naszym produktom i często stanowią prawą rękę klienta. Usługi cyfrowe oferują różne korzyści podczas eksploatacji, upraszczają procesy i gwarantują większą wydajność.

 

 

Modele symulacji

Bosch Rexroth oferuje modele symulacji dla produktów do automatyzacji. Dodatkowo odpowiednie aplikacje partnerów mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań Digital Twin dzięki ctrlX World.

ctrlX Digital Service Assistant

Z usługi ctrlX Digital Service Assistant można korzystać całodobowo za pomocą smartfonu lub tableta. Zapewnia ona klientom mobilny dostęp do wszystkich narzędzi serwisowych i informacji o stanie ich maszyn. Pozwala także kontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi.

 

Otwarte w sieci:

Digital Service Assistant strona internetowa

 

Pobierz jako aplikację:

Google Play App Store

 

How-To-Videos: dokumentacjazlecenie naprawywniosek o wymianę

Najlepsze w swojej klasie wsparcie techniczne

Firma Bosch Rexroth zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne w zakresie konserwacji i optymalizacji maszyn – w całym cyklu eksploatacji wyposażenia. Dostępność części zamiennych, napraw i wsparcia technicznego jest gwarantowana w standardzie nie tylko w przypadku wszystkich produktów z aktualnej oferty, ale także przez okres co najmniej 10 lat po zakończeniu fazy aktywnej sprzedaży. W dalszej perspektywie specjaliści Bosch Rexroth oferują przedłużony serwis. W wielu przypadkach maszyny objęte umową serwisową pracują przez 25 lat, a nawet dłużej. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej z ponad 200 punktami w 80 krajach jesteśmy zawsze blisko.

 

 

Zrównoważony rozwój – kwestia usług serwisowych

Nowe koncepcje zrównoważonego rozwoju należy rozwijać nie tylko w sektorze konsumenckim; nadszedł czas, aby również w sektorze B2B przełamać stare schematy. Oferta usług nastawionych na zrównoważony rozwój wspiera użytkowników m.in. w zakresie uruchomienia, eksploatacji i konserwacji zapobiegawczej. Dowiedz się więcej z naszej białej księgi.

Pobierz bezpłatny naszej białej księgi!

 

 

Oryginalny serwis naprawczy firmy Bosch Rexroth

Jako producent znamy nasze systemy sterowania napędami i silnikami lepiej niż ktokolwiek inny. A to istotna różnica, kiedy potrzebne są naprawy. Oferujemy doskonały serwis, który zapewnia realne korzyści:

  1. Maksymalną dostępność urządzeń
  2. Serwis naprawczy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  3. Usługi dopasowane do potrzeb klienta
  4. Ekonomiczny serwis wart swojej ceny