Szkolenia i certyfikaty – doświadczenie na przyszłość

Zdolność adaptowania się do trudnych sytuacji oraz ciągłe poszerzanie wiedzy, m.in. poprzez szkolenia, to obecnie klucz do sukcesu. Zarządzanie kompetencjami pozwala zapewnić długotrwałą konkurencyjność. Wykwalifikowani pracownicy mogą również w pełni wykorzystywać potencjał nowoczesnych systemów automatyki. Certyfikaty budzą również zaufanie wśród klientów i partnerów.

Jako globalna firma z ponad 225-letnim doświadczeniem w branży przemysłowej, dysponująca najlepszymi specjalistami w dziedzinie napędów i systemów sterowania, możemy poszczycić się szeroką wiedzą dotyczącą produktów, technologii i procesów. Współpracując z klientami jako partner szkoleniowy, możemy dzielić się tą wiedzą i pomagać w zdobywaniu kwalifikacji technicznych niezbędnych na ekscytującej drodze cyfrowej transformacji.

W Akademii Bosch Rexroth przygotujemy Cię na przyszłość – dzięki szerokiemu wyborowi podstawowych szkoleń, a nawet ścieżek nauczania oraz kursom szkoleniowym dla zaawansowanych uczestników i specjalistów. Możesz zarezerwować standardowy kurs szkoleniowy lub połączyć indywidualne kursy odpowiednio do potrzeb. Możesz wybrać szkolenie online, stacjonarne bądź kurs e-learningowy, albo połączyć różne formaty w programie mieszanym. Nasze szkolenie produktowe umożliwia poznanie podstaw i ułatwia dalsze ukierunkowane szkolenie specjalistów, pozwalające zdobyć niezbędne kwalifikacje. Podczas szkolenia szczególny nacisk kładziemy na aspekty praktyczne, z uwzględnieniem charakterystyki grupy odbiorców, i korzystamy z najnowocześniejszych metod.

Uczestnicy szkolenia face-to-face siedzą w sali szkoleniowej. Do przekazywania wiedzy używają tabletów.

Najnowszy dodatek w centrum wiedzy

1. Indywidualnie dostosowane szkolenia

2. Najnowsze formy nauki i materiały

3. Praktyczne, najnowsze wyposażenie

4. Szkolenie skierowane do określonych grup odbiorców

Odwiedź Learncloud

 

Uczestnicy szkolenia face-to-face siedzą w sali szkoleniowej. Do przekazywania wiedzy używają tabletów i literatury technicznej.

Maksymalna efektywność: szkolenie bezpośrednie

W porównaniu z innymi metodami szkolenia podczas zajęć bezpośrednich można przekazywać wiedzę w sposób bardziej ukierunkowany i indywidualny. Ten rodzaj szkolenia bazuje na kontakcie osobistym. Podczas szkoleń face-to-face bezpośrednio odpowiadamy na potrzeby klienta. Towarzyszymy mu w całym procesie nauczania i pomagamy osiągnąć długofalowe rezultaty. Poznanie rozwiązań i utrwalenie wiedzy to główne cele szkolenia. Teorię łączymy z dużą ilością zadań i ćwiczeń praktycznych. Uczestnik kursu ma cały czas bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami.

Uczestnik programu blended learning siedzi przed komputerem i kończy kurs online

Elastyczność według potrzeb: e-learning

Ucz się, gdy nadejdzie właściwy moment: indywidualnie i bez ograniczeń, na swoim komputerze – w dogodnym czasie i miejscu oraz we własnym tempie. Szkolenie odbywa się z użyciem najnowocześniejszych technik i jest prowadzone interaktywnie. Nasz wszechstronny program e-learningowy obejmuje wiele kursów i modułów dotyczących nowoczesnej automatyzacji i innych zagadnień. Uczestnictwo w szkoleniu pozwala zdobyć umiejętności przydatne w cyfrowym świecie – łatwo i w sposób elastyczny.

Uczestnik szkolenia online siedzi przed komputerem i kończy kurs. Trener jest połączony poprzez wideokonferencję i objaśnia treści nauczania.

Pełna cyfryzacja: szkolenie online

Spotykaj się z naszymi specjalistami online – w naszych wirtualnych salach szkoleniowych. W tym szkoleniu możesz wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie. Oferta obejmuje różne kursy szkoleniowe dotyczące platformy ctrlX AUTOMATION oraz innych zagadnień z dziedziny techniki sterowań i napędów. Jeśli chodzi o treści, kursy wirtualne pokrywają się z programami szkoleń bezpośrednich. Zdalny dostęp do sprzętu szkoleniowego umożliwia realizację części praktycznych dokładnie tak, jak w przypadku szkolenia stacjonarnego.

Uczestnik programu blended learning siedzi przed komputerem i kończy kurs online

Pełna indywidualność: Mieszany program szkolenia

Połączenie szkolenia bezpośredniego, online oraz e-learningu pozwala nam oferować szeroki wybór kursów umożliwiających zdobycie niezbędnych umiejętności. Indywidualny tok szkolenia umożliwia odniesienie się do konkretnych potrzeb uczestnika. W zależności od wymagań nasze ścieżki uczenia stanowią połączenie różnych formatów szkoleniowych, pozwalające uzyskać optymalne rezultaty.

Przyszłość automatyki przemysłowej – część 4

Automatyzacja potrzebuje własnego świata usług
W świecie automatyzacji mają miejsce ciągłe zmiany. Istnieje zapotrzebowanie na nowe koncepcje ukierunkowanych przyszłościowo usług, zapewniających niezawodność i dostosowanych do warunków cyfrowej transformacji. Usługi klasyczne i cyfrowe są potrzebne przez cały okres eksploatacji produktu. Dowiedz się więcej o nowych usługach w naszym artykule przeglądowym.

Pobierz bezpłatny artykuł przeglądowy – część 4