ctrlX AUTOMATION –
Dwa kroki do przodu

Automatyzacja bez ograniczeń

ctrlX AUTOMATION eliminuje tradycyjne granice między sterowaniem maszynami, rozwiązaniami IT oraz Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu czasu rzeczywistego Linux, wykorzystaniu stale otwartych standardów, technologii programowania aplikacji, inżynierii sieci i kompleksowemu powiązaniu z Internetem rzeczy ctrlX AUTOMATION ogranicza liczbę podzespołów i koszty związane z projektowaniem o od 30 do 50%.

  • Duża elastyczność: Niezmienna otwartość sprzętu i oprogramowania
  • Łatwa łączność i cyfryzacja: Aplikacja i technologia IoT
  • Współtworzenie: Własny ekosystem z dostawcami zewnętrznymi
  • Od 30% do 50% mniej potrzeb w zakresie podzespołów i nakładu pracy związanego z projektowaniem

Oferta

News & Stories

Steffen Winkler

Informacje prasowe

Firma Bosch Rexroth wprowadza przełomowy system planarny ctrlX FLOW6D

Systemy planarne oferują niespotykany potencjał, który może być wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu. ctrlX FLOW6D firmy Bosch Rexroth przenosi wydajny transport bezkontaktowy oraz pozycjonowanie na zupełnie nowy poziom. Swobodnie poruszające się wózki transportowe przemieszczają się po powierzchniach poziomych, pionowych oraz na trasach podwieszanych. Każdy wózek posiada sześć stopni swobody i porusza się z dużą prędkością i wysoką precyzją – bez tarcia i generowania zanieczyszczeń.

Hans Michael Krause

Informacje prasowe

Salesforce oraz SICK dołączają do sieci ctrlX World firmy Bosch Rexroth

ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth to platforma automatyzacji, która pozwala firmom z różnych branż dzielić się specjalistyczną wiedzą, aby wspólnie tworzyć rozwiązania. Sieć partnerów zrzesza już ponad 60 dostawców – ostatnio dołączyły do niej firmy Salesforce oraz SICK.

Informacje prasowe

Nowy poziom swobody w automatyce

„Nasz pakiet narzędzi ctrlX AUTOMATION, stworzony na zasadzie smartfona automatyki przemysłowej, stanowił w 2020 roku przełomowy krok w kierunku otwartych systemów automatyki. Wprowadzenie ctrlX World w roku 2021 umożliwiło przejście od otwartej platformy do ekosystemu przemysłowego. Dalszy rozwój tych koncepcji zapewni jeszcze bardziej zwiększy swobodę i otwartość systemów automatyki przemysłowej”.

ctrlX AUTOMATION magazyn 2022/2023 –
Już dostępny !

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Więcej informacji!

Push your idea two steps ahead

Uwaga deweloperzy! Konkurs ctrlX developR challenge daje Ci możliwość realizacji i sprawdzenia swoich pomysłów z wykorzystaniem platformy sterowania ctrlX CORE w międzynarodowym konkursie dla programistów. Bądź tego częścią i zgłoś się już teraz!

Więcej informacji

 

 

Akcja! Seria ctrlX developR

Poznaj świat automatyzacji dzięki naszej serii ctrlX developR: informacje na temat ctrlX AUTOMATION, pokazy na żywo, doświadczenia użytkowników oraz porady – prezentowane bezpośrednio przez ekspertów ds. rewolucyjnych rozwiązań. Dołącz do nas!

Informacje prasowe

"Firma Bosch Rexroth przedstawia platformę sterowania ctrlX AUTOMATION"

Konfiguracja i rozruch komponentów automatyzacji są całkowicie oparte na rozwiązaniach sieciowych, co eliminuje potrzebę instalacji oprogramowania.

"Firma Bosch Rexroth uruchomiła już sprzedaż nowych produktów z platformy ctrlX AUTOMATION"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

"Mamy aplikację, która to umożliwia! Firma Bosch Rexroth prezentuje nową platformę automatyzacji opartą na Internecie"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

ctrlX World

Bosch Rexroth udostępnia użytkownikom i partnerom wspólny świat: ctrlX World to ekosystem wokół ctrlX AUTOMATION. Partnerzy dzielą się swoimi poradami i rozwiązaniami za pośrednictwem współtworzenia. Daje to użytkownikom dostęp do wielu aplikacji i pozwala na korzystanie ze stale rozwijającego się ekosystemu.