ctrlX AUTOMATION –
Dwa kroki do przodu

Automatyzacja bez ograniczeń

ctrlX AUTOMATION eliminuje tradycyjne granice między sterowaniem maszynami, rozwiązaniami IT oraz Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu czasu rzeczywistego Linux, wykorzystaniu stale otwartych standardów, technologii programowania aplikacji, inżynierii sieci i kompleksowemu powiązaniu z Internetem rzeczy ctrlX AUTOMATION ogranicza liczbę podzespołów i koszty związane z projektowaniem o od 30 do 50%.

  • Duża elastyczność: Niezmienna otwartość sprzętu i oprogramowania
  • Łatwa łączność i cyfryzacja: Aplikacja i technologia IoT
  • Współtworzenie: Własny ekosystem z dostawcami zewnętrznymi
  • Od 30% do 50% mniej potrzeb w zakresie podzespołów i nakładu pracy związanego z projektowaniem

Oferta

News & Stories

Widok portretowy Jasmin Heim, Game Changer Marketing Jasmin Heim

Artykuł

ctrlX developR: Innowacyjność potrzebuje bystrych umysłów

„Źródłem rozwiązań cyfrowych są koncepcje analogowe”: innowacje to owoc działania ludzi. Nie inaczej jest w przypadku ctrlX AUTOMATION. Duży zapał do prowadzenia badań, talent do inicjatyw rozwojowych i siła tkwiąca w innowacyjności sprawiają, że system automatyzacji Bosch Rexroth wyprzedza konkurencję „o dwa kroki”. Kim są osoby, które wkładają serce i duszę w rozwijanie ctrlX AUTOMATION w celu uzyskania szczytowej wydajności, i skąd czerpią motywację?

System sterowaniaInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Aktualności

Nowy poziom swobody w automatyce – przełomowe rozwiązania na targach SPS 2022

Od czasu pierwszej prezentacji na targach SPS 2019 wokół platformy ctrlX AUTOMATION udało się zbudować zupełnie nowy świat automatyzacji, w którym użytkownicy mają do dyspozycji wszechstronne, bezpieczne, inteligentne i przyszłościowe rozwiązania. Podczas targów SPS 2022 liderzy projektu z firmy Bosch Rexroth zaprezentowali przedstawicielom branży wszystkie nowości i najważniejsze funkcje pakietu narzędzi.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Aktualności

Wesołych Świąt życzy zespół ctrlX

Jak wyglądałby idealny rok automatyzacji dla Game Changera? Hasło „DWA KROKI DO PRZODU” (TWO STEPS AHEAD) oznacza, że z każdym rokiem stajemy się lepsi i nigdy nie stoimy w miejscu. Rok 2022 był ekscytującym rokiem, który mógł być tak udany tylko dzięki współpracy z naszymi klientami, partnerami i kolegami. Chcielibyśmy podziękować i wspólnie spojrzeć wstecz na ten rok pełen otwartości, inteligencji, bezpieczeństwa i nieustannie inspirujących, przełomowych momentów z ctrlX AUTOMATION.

Automatyzacja
Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

ctrlX AUTOMATION magazyn 2022/2023 –
Już dostępny !

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Więcej informacji!

Push your idea two steps ahead

Uwaga deweloperzy! Konkurs ctrlX developR challenge daje Ci możliwość realizacji i sprawdzenia swoich pomysłów z wykorzystaniem platformy sterowania ctrlX CORE w międzynarodowym konkursie dla programistów. Bądź tego częścią i zgłoś się już teraz!

Więcej informacji

 

 

Akcja! Seria ctrlX developR

Poznaj świat automatyzacji dzięki naszej serii ctrlX developR: informacje na temat ctrlX AUTOMATION, pokazy na żywo, doświadczenia użytkowników oraz porady – prezentowane bezpośrednio przez ekspertów ds. rewolucyjnych rozwiązań. Dołącz do nas!

Informacje prasowe

"Firma Bosch Rexroth przedstawia platformę sterowania ctrlX AUTOMATION"

Konfiguracja i rozruch komponentów automatyzacji są całkowicie oparte na rozwiązaniach sieciowych, co eliminuje potrzebę instalacji oprogramowania.

"Firma Bosch Rexroth uruchomiła już sprzedaż nowych produktów z platformy ctrlX AUTOMATION"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

"Mamy aplikację, która to umożliwia! Firma Bosch Rexroth prezentuje nową platformę automatyzacji opartą na Internecie"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

ctrlX World

Bosch Rexroth udostępnia użytkownikom i partnerom wspólny świat: ctrlX World to ekosystem wokół ctrlX AUTOMATION. Partnerzy dzielą się swoimi poradami i rozwiązaniami za pośrednictwem współtworzenia. Daje to użytkownikom dostęp do wielu aplikacji i pozwala na korzystanie ze stale rozwijającego się ekosystemu.