Skontaktuj się z nami

Jesteśmy pod adresem:

Hotline: +48 (22) 738 18 00
E-Mail: spc@boschrexroth.pl

Lub znajdź nas na mapie:

Lokalizator

PRZEMYSŁ 4.0 POTRZEBUJE KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE AUTOMATYKI

ctrlX AUTOMATION wykracza poza tradycyjne granice pomiędzy sterownikami maszyn, światem informatyki a Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu Linux działającemu w czasie rzeczywistym, otwartym standardom, technologii programowania aplikacji, oprogramowaniu w technilogii webowej i kompleksowym połączeniom Internetu rzeczy platforma ctrlX AUTOMATION sprawia, że prace inżynieryjne wymagają o 30-50% mniej nakładów na komponenty i projektowanie.

Przekonaj się o zaletach naszego nowego rozwiązania w dziedzinie automatyki w zaledwie kilka minut

10 argumentów za platformą ctrlX AUTOMATION

  • Kompleksowe rozwiązanie dla Przemysłu 4.0

  • Mniej znaczy więcej

  • Stała wydajność

  • Łączność na najwyższym poziomie

  • Jednolita architektura

  • Najbardziej otwarty system automatyzacji na rynku

  • Uniwersalna integracja IOT

  • Rewolucja w projektowaniu

  • Dostępność w długim okresie i usługi cyfrowe

  • Najbardziej przyszłościowy system automatyzacji

Wiedza specjalistyczna

ctrlX developR – ODCINEK #7 Bezpieczeństwo

Film
Alexander Breitenbach
Engineering, Automation, Controls

Bezpieczeństwo jest jednym z najczęściej wspominanych tematów w naszej serii ctrlX developR. Można powiedzieć, że jest to jeden ze wskaźników tego jak wielkie ma znaczenie. W odcinku 7 Christian wita naszego Mistrza Bezpieczeństwa, naturalnego wroga wszystkich hakerów Alexandra. Nasz gość, opowie dlaczego zdalna konserwacja staje się ważniejsza w Przemyśle 4.0 i jak rozwiązujemy to wyzwanie za pomocą ctrlX AUTOMATION. Zabezpieczanie było zawsze fragmentaryczne, ponieważ we wcześniejszych platformach automatyki, nie istniała całościowa koncepcja bezpieczeństwa.

 

ctrlX developR – ODCINEK #6 ctrlX World - Partner Apps

Film
Johannes Albrecht
Engineering, Automation, Controls

ctrlX AUTOMATION, podkreśla otwartość systemu dzięki ctrlX World. W odcinku 6 zaprosiliśmy naszego partnera - Thomasa Heppa z Mirasoft, do rozmowy z Johannesem i Christianem na temat licznych możliwości platformy. Dla Mirasoft szczególnie ważne, było zaoferowanie własnym klientom rozwiązania, które jest intuicyjne i może być używane natychmiast - bez długiego szkolenia. Dyrektor generalny i deweloper przedstawia aplikację AnyViz, która jest już dostępna w sklepie ctrlX App Store.

Johannes wyjaśnia również, w jaki sposób można zostać partnerem i zintegrować własne aplikacje.

 

ctrlX developR – ODCINEK #5 SDK

Film
Johannes Albrecht
Engineering, Automation, Controls

Kto z Państwa wykorzystywał kiedykolwiek pakiet Software Development Kit (SDK) w przemysłowym systemie sterowania? O ile nam wiadomo, zdarza się to raczej rzadko. Ale oczywiście nie w przypadku ctrlX AUTOMATION, ponieważ stworzyliśmy najbardziej otwarty system na rynku. Nasz pakiet SDK pozwala programistom tworzyć i integrować dokładnie takie aplikacje, jakie są potrzebne do wykonywania poszczególnych funkcji i spełniają określone wymogi.

Johannes i Christian powiedzą Państwu wszystko o pakiecie SDK w odcinku 5.

 

Aktualności

Bosch Rexroth na targach SPS Connect

Targi
-
Virtual

Dzięki wprowadzeniu platformy ctrlX AUTOMATION firma Bosch Rexroth wkracza w zupełnie nowe obszary automatyzacji i łączy technologie sterowania, informatykę i Internet rzeczy, tworząc otwarty i skalowalny system. Podczas wirtualnych targów SPS Connect w dniach 24 – 26 listopada 2020 r. pokażemy jak to rozwiązanie działa. Firma Bosch Rexroth zaprezentuje ostatnie innowacje w obszarze usług, zabezpieczeń, modułów wejścia/wyjścia platformy automatyzacji, a także własny ekosystem. Kompaktowa platforma sterująca ctrlX CORE jest już w sprzedaży.

SPS Connect 2020

Targi
-
Virtual

Rok 2019 to dopiero początek! Targi SPS Connect 2020 to okazja, aby dokładniej poznać naszą platformę automatyzacji ctrlX AUTOMATION. Przygotuj się – znowu będziemy inspirować.

W przyszłości twórcy oprogramowania staną się projektantami, nie tylko programistami

Informacje prasowe

Chcemy zrewolucjonizować automatykę przemysłową i w jak największym stopniu ułatwić życie tzw. cyfrowym tubylcom. Łatwa integracja, mechanizmy „plug & produce” („podłącz i produkuj”), współtworzenie, otwarte standardy oraz brak konieczności uzależnienia się klientów od jednego dostawcy – to wszystko sprawia, że nasz system jest prosty, szybki i elastyczny” — powiedział Philip Guth, dyrektor działu rozwiązań z zakresu automatyki i elektryfikacji.

Informacje prasowe

Konfigurator

Intuicyjne narzędzie wspierające systemowe rozwiązanie w dziedzinie automatyki

ctrlX Configurator obsługuje pełny pakiet ctrlX AUTOMATION i umożliwia łatwą, szybką i niezawodną indywidualną konfigurację rozwiązań w dziedzinie automatyki. Użytkownicy tworzą wymaganą topologię systemu w sposób graficzny, bez konieczności posiadania wiedzy o produkcie. Bezpośrednio z poziomu konfiguracji można uzyskać wsparcie, ofertę lub złożyć zapytanie. 24 godziny na dobę, na całym świecie.

Konfiguracja

ctrlX World