Skontaktuj się z nami

Jesteśmy pod adresem:

Hotline: +48 (22) 738 18 00
E-Mail: spc@boschrexroth.pl

Lub znajdź nas na mapie:

Lokalizator

PRZEMYSŁ 4.0 POTRZEBUJE KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE AUTOMATYKI

ctrlX AUTOMATION wykracza poza tradycyjne granice pomiędzy sterownikami maszyn, światem informatyki a Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu Linux działającemu w czasie rzeczywistym, otwartym standardom, technologii programowania aplikacji, oprogramowaniu w technilogii webowej i kompleksowym połączeniom Internetu rzeczy platforma ctrlX AUTOMATION sprawia, że prace inżynieryjne wymagają o 30-50% mniej nakładów na komponenty i projektowanie.

Przekonaj się o zaletach naszego nowego rozwiązania w dziedzinie automatyki w zaledwie kilka minut

10 argumentów za platformą ctrlX AUTOMATION

  • Kompleksowe rozwiązanie dla Przemysłu 4.0

  • Mniej znaczy więcej

  • Stała wydajność

  • Łączność na najwyższym poziomie

  • Jednolita architektura

  • Najbardziej otwarty system automatyzacji na rynku

  • Uniwersalna integracja IOT

  • Rewolucja w projektowaniu

  • Dostępność w długim okresie i usługi cyfrowe

  • Najbardziej przyszłościowy system automatyzacji

Wiedza specjalistyczna

Idealne rozwiązanie dla przemysłu poligraficznego

Artykuł
Andreas Gryglewski
Drives, Engineering, Controls, ctrlX IOT, Automation

Obecnie maszyny drukarskie muszą być wszechstronne. Coraz większa indywidualizacja oraz drukowanie i pakowanie materiałów w krótkich seriach wymaga możliwości szybkiego przezbrojenia maszyn i zmiany formatu – w przeciwnym razie praca staje się nieekonomiczna. Oprócz tego wymagana jest wysoka precyzja i wydajność. Do tego dochodzi również coraz większy nacisk na łączność urządzeń. Wymiana danych pomiędzy modułami maszyny a systemami wyższego poziomu jest już standardem. Wszystkie problemy związane z automatyzacją zadań wykonywanych przez maszyny drukarskie i pakujące można rozwiązać wykorzystując system MLC oraz napęd ctrlX DRIVE firmy Bosch Rexroth.

ctrlX SERVICES: Stwórz własne urządzenie

Artykuł
Julian Weinkötz
Digital services, Controls, Engineering

Pierwotnym zamysłem automatyzacji było usprawnienie stałych i powtarzalnych procesów produkcyjnych. Obecne rozwiązania skupiają się na większej elastyczności, możliwościach tworzenia nowej wartości oraz nowych modeli biznesowych. Systemy automatyki już nie dyktują użytkownikowi które procesy powinny być wykorzystywane – jest dokładnie na odwrót. Umożliwiają to narzędzia cyfrowe z pakietu ctrlX SERVICES.

Otwartość dla wszystkich generacji

Artykuł
Steffen Winkler
Automation, Controls, Drives, Engineering, ctrlX IOT, Digital services

Proste i indywidualne rozwiązania coraz trudniejszych problemów w dziedzinie automatyki. Oddzielne produkty już nie wystarczają – potrzebne są kompletne rozwiązania. Urzeczywistnieniem tej zasady jest platforma ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth. Komponenty ze starszych i nowszych serii można łączyć ze sobą dzięki otwartości i elastyczności platformy automatyzacji. Rezultatem są optymalne rozwiązania – użytkownicy mogą przejść na platformę ctrlX AUTOMATION w dowolnym momencie.

Aktualności

Firma WITTENSTEIN oferuje aplikacje dla inteligentnych przekładni na platformie ctrlX World

Informacje prasowe

Firma WITTENSTEIN jest częścią ctrlX World – obszaru współpracy wokół platformy ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth. Użytkownicy mogą dzięki temu korzystać w ramach ekosystemu z inteligentnej przekładni cynapse. Platforma ctrlX AUTOMATION wykorzystuje otwartość systemu cynapse i umożliwia łatwą integrację w odpowiednich zastosowaniach. W ten sposób klienci mogą szybko i w prosty sposób wprowadzać inteligentne usługi firmy WITTENSTEIN w swoich rozwiązaniach.

HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION 2021

Targi
-

Zapoznaj się z naszą innowacyjną platformą automatyzacji ctrlX AUTOMATION podczas cyfrowych targów Hannover Messe 2021. Na portalu internetowym targów oraz podczas naszych transmisji na żywo będzie można dowiedzieć się więcej m.in. o naszej platformie sterowania ctrlX CORE, nowym pakiecie usług ctrlX SERVICES i ekosystemie ctrlX World.

Firma Rhebo integruje aplikacje do poprawy cyberbezpieczeństwa i stabilności jako dodatki na platformie automatyzacji firmy Bosch Rexroth

Informacje prasowe

Platforma ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth wyznacza standard maksymalnej otwartości – również dla partnerów. Firma Rhebo GmbH dołączyła do ekosystemu ctrlX World. Rhebo wykorzystuje ctrlX AUTOMATION jako platformę integracji i dodatkowy rynek dla swoich rozwiązań w zakresie monitorowania systemów przemysłowych, zapewniając cyberbezpieczeństwo i stabilność infrastruktur OT i IT.

Informacje prasowe

Konfigurator

Intuicyjne narzędzie wspierające systemowe rozwiązanie w dziedzinie automatyki

ctrlX Configurator obsługuje pełny pakiet ctrlX AUTOMATION i umożliwia łatwą, szybką i niezawodną indywidualną konfigurację rozwiązań w dziedzinie automatyki. Użytkownicy tworzą wymaganą topologię systemu w sposób graficzny, bez konieczności posiadania wiedzy o produkcie. Bezpośrednio z poziomu konfiguracji można uzyskać wsparcie, ofertę lub złożyć zapytanie. 24 godziny na dobę, na całym świecie.

Konfiguracja

ctrlX World