ctrlX AUTOMATION –
Dwa kroki do przodu

Automatyzacja bez ograniczeń

ctrlX AUTOMATION eliminuje tradycyjne granice między sterowaniem maszynami, rozwiązaniami IT oraz Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu czasu rzeczywistego Linux, wykorzystaniu stale otwartych standardów, technologii programowania aplikacji, inżynierii sieci i kompleksowemu powiązaniu z Internetem rzeczy ctrlX AUTOMATION ogranicza liczbę podzespołów i koszty związane z projektowaniem o od 30 do 50%.

  • Duża elastyczność: Niezmienna otwartość sprzętu i oprogramowania
  • Łatwa łączność i cyfryzacja: Aplikacja i technologia IoT
  • Współtworzenie: Własny ekosystem z dostawcami zewnętrznymi
  • Od 30% do 50% mniej potrzeb w zakresie podzespołów i nakładu pracy związanego z projektowaniem

Oferta

News & Stories

Wydarzenie

ctrlX AUTOMATION – konferencja dla prasy branżowej

Jeszcze większa wolność wyboru w dziedzinie automatyzacji! Podczas czwartej konferencji „ctrlX AUTOMATION” dla prasy branżowej, która odbędzie się 21 września 2022 r. w Centrum Obsługi Klienta i Innowacji w Ulm, firma Bosch Rexroth przedstawi nowe rozwiązania reprezentujące wyższy poziom automatyzacji.

Stefan Saul – Game Changer Service Stefan Saul

Artykuł

Zrównoważony rozwój to kwestia usług serwisowych

Nowe koncepcje zrównoważonego rozwoju należy rozwijać nie tylko w sektorze konsumenckim; nadszedł czas, aby również w sektorze B2B przełamać stare schematy. Oferta usług nastawionych na zrównoważony rozwój wspiera użytkowników m.in. w zakresie uruchomienia, eksploatacji i konserwacji zapobiegawczej. Dowiedz się więcej z naszej białej księgi.

Serwis cyfrowyAutomatyzacja

Jasmin Heim

Wydarzenie

Konferencja XCON 2022: wiele pozytywnych emocji i 220 uczestników tworzących nową społeczność

13 lipca dwustu dwudziestu programistów i ekspertów branżowych przejęło we władanie park technologiczny TechPark w Centrum Obsługi Klienta i Innowacji firmy Bosch Rexroth w Ulm. Zjawili się tam, aby wziąć udział w konferencji zorganizowanej specjalnie dla programistów. Jedenastu mówców wystąpiło na głównej scenie, a trzynastu – podczas sesji tematycznych, wygłaszając prelekcje na takie tematy jak platformy i ekosystemy, pakiety SDK, zabezpieczenia cybernetyczne, Internet rzeczy, interfejsy API czy uczenie maszynowe.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION!

Tytuł "Jesteśmy otwarci" podsumowuje wszystko. Dowiedz się jak ctrlX AUTOMATION rozwija się od otwartej platformy do przemysłowego ekosystemu. Możesz przeczytać o interesujących przykładach użytkowania, zapoznać się z opiniami ekspertów oraz dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach na temat ctrlX AUTOMATION.

Więcej informacji

Push your idea two steps ahead

Uwaga deweloperzy! Konkurs ctrlX developR challenge daje Ci możliwość realizacji i sprawdzenia swoich pomysłów z wykorzystaniem platformy sterowania ctrlX CORE w międzynarodowym konkursie dla programistów. Bądź tego częścią i zgłoś się już teraz!

Więcej informacji

 

 

Informacje prasowe

"Firma Bosch Rexroth przedstawia platformę sterowania ctrlX AUTOMATION"

Konfiguracja i rozruch komponentów automatyzacji są całkowicie oparte na rozwiązaniach sieciowych, co eliminuje potrzebę instalacji oprogramowania.

"Firma Bosch Rexroth uruchomiła już sprzedaż nowych produktów z platformy ctrlX AUTOMATION"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

"Mamy aplikację, która to umożliwia! Firma Bosch Rexroth prezentuje nową platformę automatyzacji opartą na Internecie"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

ctrlX World

Bosch Rexroth udostępnia użytkownikom i partnerom wspólny świat: ctrlX World to ekosystem wokół ctrlX AUTOMATION. Partnerzy dzielą się swoimi poradami i rozwiązaniami za pośrednictwem współtworzenia. Daje to użytkownikom dostęp do wielu aplikacji i pozwala na korzystanie ze stale rozwijającego się ekosystemu.