Rexroth - A Bosch Company Rexroth - A Bosch Company

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy pod adresem:

Hotline: +48 (22) 738 18 00
E-Mail: spc@boschrexroth.pl

Lub znajdź nas na mapie:

Lokalizator

PRZEMYSŁ 4.0 POTRZEBUJE KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE AUTOMATYKI

ctrlX AUTOMATION wykracza poza tradycyjne granice pomiędzy sterownikami maszyn, światem informatyki a Internetem rzeczy. Dzięki systemowi operacyjnemu Linux działającemu w czasie rzeczywistym, otwartym standardom, technologii programowania aplikacji, oprogramowaniu w technilogii webowej i kompleksowym połączeniom Internetu rzeczy platforma ctrlX AUTOMATION sprawia, że prace inżynieryjne wymagają o 30-50% mniej nakładów na komponenty i projektowanie.

Przekonaj się o zaletach naszego nowego rozwiązania w dziedzinie automatyki w zaledwie kilka minut

10 argumentów za platformą ctrlX AUTOMATION

  • Kompleksowe rozwiązanie dla Przemysłu 4.0

  • Mniej znaczy więcej

  • Stała wydajność

  • Łączność na najwyższym poziomie

  • Jednolita architektura

  • Najbardziej otwarty system automatyzacji na rynku

  • Uniwersalna integracja IOT

  • Rewolucja w projektowaniu

  • Dostępność w długim okresie i usługi cyfrowe

  • Najbardziej przyszłościowy system automatyzacji

Wiedza specjalistyczna

DANIEL PROGRAMISTA I POSTĘP TECHNOLOGICZNY

Artykuł
Jasmin Heim
Engineering, Automation

Daniel Programista, lat 28, nie jest zwykłym programistą. Zawsze należy do pierwszych użytkowników technologicznych nowinek, zna nowe technologie i potrafi z nich korzystać. Ma kosmopolityczne podejście i otwarty umysł, mówi kilkoma językami. Mierzy wysoko. Czuje się znakomicie nie tylko w świecie tradycyjnej automatyki opartej na technologiach PLC. Programuje indywidualne rozwiązania, wykorzystując skrypty, języki wysokiego poziomu i różne środowiska, co pozwala mu szybko osiągać cele. Musi szybko uruchamiać aplikacje, tworzyć niezawodne oprogramowanie pod presją czasu i przedstawiać użytkownikom złożone procesy w prosty sposób. Z pewnością nie są to łatwe zadania. Daniel Programista nie ma jednak z nimi problemu, odkąd poznał platformę ctrlX AUTOMATION.

Automatyzacja marketingu

Wywiad
Philipp Guth
Automation

Philipp Guth został nowym wiceprezesem działu rozwiązań z zakresu automatyki i elektryfikacji dla przedsiębiorstw firmy Bosch Rexrot. Jego nowe stanowisko łączy zakres odpowiedzialności dyrektora ds. technicznych oraz dyrektora jednostki organizacyjnej. W tym wywiadzie mówi nam dlaczego ctrlX AUTOMATION może stać się najważniejszą platformą automatyzacji na rynku, a także o dotychczasowym dobrym przyjęciu naszego rozwiązania oraz o tym, co będzie dalej. Jedno jest pewne: mamy ambitne cele

SZYBKI CZAS REAKCJI ZWIĘKSZA BEZPIECZEŃSTWO I WYDAJNOŚĆ

Artykuł
Volker Schlotz
Automation

Co łączy funkcje zabezpieczeń w automatyce z poduszkami powietrznymi w samochodach? Czas reakcji. Poduszki powietrzne włączają się w czasie krótszym niż 50 milisekund, jednak przy prędkości 200 km/h to zbyt wolno, bo samochód pokonuje w tym czasie kilka metrów. Kierowcy powinni zatem jeździć znacznie wolniej. Jeśli chodzi o czas reakcji funkcji zabezpieczeń w automatyce, sytuacja zwykle wygląda podobnie. Przynajmniej tak było do dzisiaj. Nasza nowa technologia ctrlX SAFETY zapewnia nawet 10 razy krótszy czas reakcji.

Aktualności

SPS Connect 2020

Targi
-
Virtual

Rok 2019 to dopiero początek! Targi SPS Connect 2020 to okazja, aby dokładniej poznać naszą platformę automatyzacji ctrlX AUTOMATION. Przygotuj się – znowu będziemy inspirować.

Przeprowadź automatyzację tak, jak to robi Bosch (#LikeABosch) za pomocą platformy ctrlX AUTOMATION

Aktualności

W jednym z naszych zakładów Shawn sprawdził w praktyce, jak można dostosować fabrykę do przyszłych wymagań.

Digital InfoDay ctrlX AUTOMATION

Wydarzenie
Virtual

Jesteś gotów, aby poznać nowy świat automatyzacji? To świat, w którym można zmniejszyć koszty komponentów i projektowania nawet o połowę i bez wysiłku eliminować granice pomiędzy sterowaniem maszyn, światem informatyki i Internetem rzeczy. Pokażemy Ci jak platforma ctrlX AUTOMATION pozwala sprostać tym wyzwaniom podczas naszego wirtualnego spotkania informacyjnego Digital InfoDay 21 lipca 2020 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

Informacje prasowe

Konfigurator

Intuicyjne narzędzie wspierające systemowe rozwiązanie w dziedzinie automatyki

ctrlX Configurator obsługuje pełny pakiet ctrlX AUTOMATION i umożliwia łatwą, szybką i niezawodną indywidualną konfigurację rozwiązań w dziedzinie automatyki. Użytkownicy tworzą wymaganą topologię systemu w sposób graficzny, bez konieczności posiadania wiedzy o produkcie. Bezpośrednio z poziomu konfiguracji można uzyskać wsparcie, ofertę lub złożyć zapytanie. 24 godziny na dobę, na całym świecie.

Konfiguracja