Wróć

Zdobywca nagrody "Plant Engineering Product of the Year"

Nasza platforma automatyzacji ctrlX AUTOMATION oraz modułowy system napędowy ctrlX DRIVE otrzymały nagrodę „Produkt roku w branży inżynierii przemysłowej”. Nagrodę przyznano za wyróżniające się innowacje wprowadzone w roku 2020 w USA na podstawie głosowania czytelników magazynu branżowego Plant Engineering. Głosowanie odbyło się na początku roku 2021.

Platforma ctrlX AUTOMATION zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii Automation & Controls, ponieważ nasze rozwiązanie sprawia, że dodawanie nowych funkcji automatyzacji i sterowania za pomocą aplikacji jest tak łatwe jak obsługa smartfona. Pakiet ctrlX AUTOMATION obejmuje wiele komponentów systemu automatyzacji, łącząc obszary sterowników maszyn, informatyki i przemysłowego internetu rzeczy i tworząc otwartą architekturę oprogramowania. Modułowa struktura oprogramowania zwiększa wydajność projektowania dzięki możliwości konfiguracji systemu w oparciu o Internet, która umożliwia szybkie i łatwe uruchamianie systemu bez konieczności instalacji oprogramowania.

ctrlX DRIVE, najbardziej kompaktowy system napędowy na rynku, zajął drugie miejsce w kategorii Electric Motors & Drives. Skalowalny pakiet napędów obejmuje przetwornice, falowniki jedno- i dwuosiowe, przetwornice AC/DC, a także zasilacze będące źródłem mocy i zasilacze odzyskowe. Wydajny system sterowania ctrlX CORE  można integrować w obudowie napędu bez zajmowania dodatkowej przestrzeni. W ten sposób użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet połowę miejsca w szafce sterowniczej.

 

Wróć