• Home
  • News & Stories
  • Konferencja XCON 2022: wiele pozytywnych emocji i 220 uczestników tworzących nową społeczność

Wróć

Konferencja XCON 2022: wiele pozytywnych emocji i 220 uczestników tworzących nową społeczność

13 i 14 lipca dwustu dwudziestu programistów i ekspertów branżowych wzięło udział w pierwszej konferencji ctrlX developR 2022, która odbyła się w wyjątkowym miejscu – parku technologicznym TechPark Centrum Obsługi Klienta i Innowacji firmy Bosch Rexroth w Ulm. Konferencja ta została zorganizowana specjalnie z myślą o programistach.

Wszystko, co działo się podczas tych dwóch dni, było skupione wokół tematu TWORZENIE OPROGRAMOWANIA JAKO PODSTAWA AUTOMATYZACJI. Bogaty program obejmował jedenaście prelekcji wygłoszonych przez ekspertów branżowych reprezentujących takie firmy jak XITASO, Cedalo i HD Vision, oraz członków jury konkursu ctrlX developR Challenge – Gabriele Geiger (EPLAN), dr Kristinę Wagner (KUKA) i Volkera Glöckle (SICK).

Podczas trzynastu sesji tematycznych, rund rozmów na tematy technologiczne i wycieczek z przewodnikiem po Fabryce Przyszłości mieliśmy okazję podzielić się naszą wiedzą i dostarczyć programistom wielu wrażeń. Wśród omawianych technologii znalazły się pakiet Software Development Kit, Internet rzeczy, zabezpieczenia cybernetyczne, rozwiązanie ctrlX Data Layer, interfejsy API, uczenie maszynowe, techniki przenoszenia, robotyka, sterowniki PLC, interakcje człowiek-maszyna (HMI) oraz rozwiązania Open Source.

Na konferencji ctrlX devlopR ogłoszono też wyniki konkursu ctrlX developR Challenge. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia, startujący w pięciu kategoriach, wdrażali swoje pomysły i projekty, wykorzystując platformę ctrlX CORE, przy czym mogli przetestować rozwiązanie ctrlX AUTOMATION w pełnym zakresie, zgodnie z mottem „Masz pomysł? Zrób DWA KROKI DO PRZODU”.

Przekonajcie się sami. Zapraszamy na następną konferencję ctrlX developR!

Tu wstawić przycisk wideo

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących ctrlX AUTOMATION, skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się

Jasmin Heim

Game Changer
Marketing

 

Magazyn ctrlX AUTOMATION!

Tytuł "Jesteśmy otwarci" podsumowuje wszystko. Dowiedz się jak ctrlX AUTOMATION rozwija się od otwartej platformy do przemysłowego ekosystemu. Możesz przeczytać o interesujących przykładach użytkowania, zapoznać się z opiniami ekspertów oraz dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach na temat ctrlX AUTOMATION.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Wróć