• Home
  • News & Stories
  • ctrlX developR (Sezon #3) – #1 ctrlX AUTOMATION – system odporny na ataki

Wróć

Gospodarz Christian Zentraf i jego gość Michael Langfinger rozmawiają o bezpieczeństwie i dlaczego ctrlX AUTOMATION jest odpornym systemem.

ctrlX developR (Sezon #3) –
#1 ctrlX AUTOMATION – system odporny na ataki

Rozpoczynamy trzeci sezon cyklu „ctrlX developR”!

W pierwszej części cyklu omówiliśmy różne funkcje naszej platformy automatyzacji ctrlX AUTOMATION, a w drugiej przedstawiliśmy możliwości jej zastosowania na przykładzie kompletnej aplikacji typu pick-and-place. Tym razem nasi eksperci ctrlX developR poruszą specyficzne zagadnienia, takie jak bezpieczeństwo, internet rzeczy (IoT), uczenie maszynowe i system operacyjny ctrlX OS.

Jako pierwszy zabierze głos Michael, Product Owner w obszarze cyberbezpieczeństwa. Michael wraz z prowadzącym rozmowę Christianem przedyskutują wszystkie aspekty bezpiecznego środowiska danych w automatyce i technologii operacyjnej (OT) oraz opowiedzą o katastrofalnych skutkach działania szkodliwego oprogramowania i wirusów, np. Stuxnet, Industroyer, Log4J i Pipedream, a także o tym, jak można i należy chronić się przed takimi zagrożeniami.

Dowiedz się, jak ważne są dla nas kwestie bezpieczeństwa i w jaki sposób uwzględniliśmy je już na wczesnych etapach projektowania platformy ctrlX AUTOMATION. Zapraszamy!

Obejrzyj odcinek #1

Gospodarz Christian Zentraf i jego gość Michael Langfinger rozmawiają o bezpieczeństwie i dlaczego ctrlX AUTOMATION jest odpornym systemem.
Widok portretowy Michael Langfinger, ctrlX AUTOMATION Area Product Owner IT Security

Michael Langfinger

ctrlX developR
Security

LinkedIn

 

 

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" ­– to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Wróć