• Home
  • News & Stories
  • Konferencja dla prasy specjalistycznej poświęcona platformie ctrlX AUTOMATION

Wróć

Automatyzacja i współtworzenie na wyższym poziomie

Na 5. konferencji dla prasy specjalistycznej, która odbędzie się 24 października w budynku Bosch Haus Heidehof w Stuttgarcie, przedstawimy trendy w automatyzacji oraz ciekawe informacje o współpracy z partnerami i rozwijającym się ekosystemie związanym z platformą ctrlX AUTOMATION.

Wartość ekosystemu tkwi we współpracy między różnymi firmami, które dzielą się z partnerami swoimi mocnymi stronami, punktami widzenia, doświadczeniem i technologiami.

Dzięki systemowi operacyjnemu ctrlX OS i współtworzeniu firma Bosch Rexroth umożliwia wszystkim uczestnikom rynku automatyki współpracę całkiem nowego rodzaju. Na naszej konferencji prasowej pokażemy, jak to działa i gdzie są już stosowane takie rozwiązania.

Zaprezentujemy również nowości z naszego ekosystemu partnerów ctrlX World oraz nowe, szybkie rozwiązanie do transportu w nowoczesnej fabryce.

 

Jesteś dziennikarzem i zajmujesz się automatyką przemysłową? Zapraszamy do bezpośredniej rejestracji lub kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji:

Zarejestruj się teraz

Widok portretowy Steffen Winkler, Game Changer ctrlX AUTOMATION

Steffen Winkler

Game Changer
ctrlX AUTOMATION

LinkedIn

Wróć