• Home
  • News & Stories

News & Stories

Znacznik

Format

czy

Jasmin Heim

Wydarzenie

Konferencja XCON 2022: wiele pozytywnych emocji i 220 uczestników tworzących nową społeczność

13 lipca dwustu dwudziestu programistów i ekspertów branżowych przejęło we władanie park technologiczny TechPark w Centrum Obsługi Klienta i Innowacji firmy Bosch Rexroth w Ulm. Zjawili się tam, aby wziąć udział w konferencji zorganizowanej specjalnie dla programistów. Jedenastu mówców wystąpiło na głównej scenie, a trzynastu – podczas sesji tematycznych, wygłaszając prelekcje na takie tematy jak platformy i ekosystemy, pakiety SDK, zabezpieczenia cybernetyczne, Internet rzeczy, interfejsy API czy uczenie maszynowe.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Jasmin Heim

Aktualności

Wyzwanie zakończone!

Kształtujemy przyszłość! Opracowywanie nowych, przyszłościowych rozwiązań w oparciu o nowe pomysły — oto jeden z celów konkursu ctrlX developR Challenge zorganizowanego przez firmę Bosch Rexroth. Ten międzynarodowy konkurs zmotywował programistów z całego świata do dążenia do doskonałości i przerósł wszelkie oczekiwania. Ujawnił on nieoczekiwane możliwości biznesowe, jakie daje platforma ctrlX AUTOMATION, doprowadził do nawiązania nowych kontaktów i przede wszystkim zapewnił wszystkim zaangażowanym świetną zabawę!

InżynieryjneAutomatyzacja

Hans Michael Krause

Informacje prasowe

Bosch Rexroth i MathWorks: połączenie automatyki i symulacji

O weryfikacji rozwiązań cyfrowych na wczesnym etapie symulacji i wykorzystaniu możliwości generowania kodu do przenoszenia ich na platformę automatyzacji

Andreas Gryglewski

Informacje prasowe

Firma Bosch Rexroth na targach Automatica: aplikacje i inżynieria programowania niskopoziomowego na potrzeby automatyki i robotyki

Procesy lean, elastyczność i zwinność są dziś niezbędne do osiągnięcia wysokiej efektywności ekonomicznej. Platforma ctrlX AUTOMATION zapewnia je również w robotyce.

Christian Zentgraf

Wywiad

ctrlX developR Challenge:
dostrzeganie szerszej perspektywy

Christian Zentgraf wraz z mentorami wspiera uczestników w fazie tworzenia rozwiązań w ramach konkursu ctrlX developR Challenge. W tej rozmowie zdradza szczegóły dotyczące projektów uczestników oraz wyjaśnia, co tenis stołowy ma wspólnego z automatyką.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Jasmin Heim

Aktualności

ctrlX developR Conference 2022

Konferencja stworzona dla programistów! W dniach 13 i 14 lipca w naszym Centrum Innowacji w Ulm odbędzie się Konferencja ctrlX developR, w której wezmą udział programiści i eksperci branżowi. Punktem kulminacyjnym programu będzie ogłoszenie zwycięzców konkursu ctrlX developR Challenge.

InżynieryjneAutomatyzacja

Jasmin Heim

Aktualności

ctrlX AUTOMATION: nominacja do nagrody Best of Content Marketing

Kampania marketingowa platformy ctrlX AUTOMATION znalazła się na krótkiej liście nominacji do nagrody „Best of Content Marketing 2022” w kategorii strategii opracowania treści.

Informacje prasowe

Bosch Rexroth na targach HANNOVER MESSE: Nowe możliwości automatyzacji dzięki platformie ctrlX AUTOMATION

Przyszłością automatyzacji są środowiska przemysłowe. Firma Bosch Rexroth przybliży to dnienie na targach HANNOVER MESSE, prezentując platformę ctrlX AUTOMATION. Sieć partnerów stale się rozrasta, a rozwiązania z zakresu automatyki są rozbudowywane o nowy sprzęt. Zwiększa się również liczba aplikacji dostępnych w serwisie ctrlX Store.

Informacje prasowe

Bosch Rexroth na targach LogiMAT:
Usprawnione i skomunikowane procesy logistyki wewnątrzzakładowej

Wdrożenie koncepcji „lean manufacturing” to w przedsiębiorstwach produkcyjnych istotny element budowania przewagi nad konkurencją. Należy udoskonalić procesy w taki sposób, by firma mogła działać szybciej i z większą elastycznością, a tym samym zwiększyć swoją rentowność.

Artykuł

Wydajna linia produkcji baterii

Korzystając z procesu projektowania współbieżnego, firmy DWFritz Automation i Bosch Rexroth w rekordowym czasie wspólnie zaprojektowały i zainstalowały w pełni zautomatyzowaną, wydajną linię przeznaczoną do produkcji baterii.System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Steffen Winkler

Artykuł

Trendy w automatyce: wolność i otwarte standardy dla każdego

Automatyka przemysłowa przechodzi obecnie transformację, a w 2022 roku będzie nadal ewoluować. Steffen Winkler dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w tej dziedzinie.

InżynieryjneAutomatyzacja

Wywiad

Problematyka głębokiego uczenia w konkursie ctrlX developR Challenge

Andreas Schiffler i Cesare Bornaghi muszą zmierzyć się w konkursie ze szczególnym wyzwaniem – zagadnieniem, nad którym pracują, jest „głębokie uczenie”. W wywiadzie obaj uczestnicy opowiadają o tym, dlaczego ich projekty mają wyjątkowy charakter i czego udało się im dowiedzieć w trakcie prac.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Marc Bindel

Artykuł

Znaczne skrócenie czasu projektowania maszyn

Ze względu na dużą liczbę przemieszczeń w systemach montażu i manipulacji istotne jest monitorowanie długości cyklu pracy i czasu wykonywania poszczególnych operacji. Oferta rozwiązań Bosch Connected Industry z rodziny Nexeed obejmuje systemy wspomagania środowisk montażu i testów produkcyjnych. Te sprawdzone aplikacje są również dostępne na platformie ctrlX World.

IoTAutomatyzacja

Jasmin Heim

Aktualności

Nagroda Red Dot 2022 dla ctrlX SAFETY

W konkursie „Red Dot Award: Product Design” każdego roku nagradzane są najlepsze produkty, które niezależnie od swoich walorów estetycznych i funkcjonalnych, inteligentnego działania czy innowacyjności wyróżniają się znakomitą jakością wzornictwa.

System sterowaniaAutomatyzacja

Wywiad

Konkurs ctrlX developR Challenge łączy ludzi

Co motywuje programistów do udziału w międzynarodowym konkursie, w którym mogą realizować swoje pomysły i projekty dotyczące platformy ctrlX AUTOMATION? Trzech uczestników tego konkursu pomoże nam odpowiedzieć na to pytanie.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Jasmin Heim

Wywiad

ctrlX developR Challenge: Prawdziwa pasja uczestników

Wyzwanie ctrlX developR Challenge to coś więcej niż tylko zwykły konkurs. W wywiadzie z Jasmin Heim dowiesz się, w jaki sposób uczestnicy biorą udział w procesie rozwoju ctrlX AUTOMATION, jaki jest oddźwięk i jak będzie przebiegać dalsza część wyzwania.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Volker Schlotz

Artykuł

Od implantów dentystycznych do elementów nadwozia

Jak przekształcić szybkoobrotową frezarkę dentystyczną w wydajny, zautomatyzowany system obróbki skrawaniem dla przemysłu samochodowego? Przedsiębiorstwo AKCURATE & CIMT wyspecjalizowane w inżynierii mechanicznej z powodzeniem podjęło to wyzwanie, wykorzystując kompleksowy pakiet rozwiązań firmy Bosch Rexroth.

System sterowaniaIoTAutomatyzacja

Aktualności

Final Countdown!

Obecnie uczestnicy ctrlX developR Challenge pracują wraz z mentorami nad urzeczywistnieniem swoich pomysłów.
Bądźcie ciekawi, który projekt przekona do siebie jury podczas wielkiego Pitch Eventu 13 lipiec i wygra wyzwanie!

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneAutomatyzacjaIoT

Jasmin Heim

Artykuł

Na miejsca, gotowi, start! Rusza konkurs ctrlX developR Challenge

Ambitni programiści mogą wnieść swój wkład w rozwijanie platformy ctrlX AUTOMATION, biorąc udział w międzynarodowym konkursie ctrlX developR Challenge. Konkurs ten już trwa. Otrzymaliśmy wiele nowatorskich pomysłów i przeprowadziliśmy wstępną selekcję kandydatów. Teraz rozpoczyna się decydująca faza.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Andreas Angerer

Wywiad

Nowoczesna inżynieria oprogramowania i jej mocne strony – część II

Platforma ctrlX AUTOMATION jest rozwijana i udoskonalana z uwzględnieniem wymagań i doświadczeń użytkowników. Dlatego oferowany przez nią zestaw narzędzi do automatyzacji jest zawsze dostosowany do potrzeb nowoczesnej inżynierii oprogramowania.

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Andreas Angerer

Wywiad

Nowoczesna inżynieria oprogramowania i jej mocne strony – część I

Jakie wymagania są stawiane nowoczesnej inżynierii oprogramowania i jaki ma ona potencjał? Dr Andreas Angerer, dyrektor ds. badań i innowacji w firmie XITASO GmbH, udzielił szczegółowej odpowiedzi na to pytanie na przykładzie platformy ctrlX AUTOMATION.

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Aktualności

Wyróżnienie w konkursie Engineers’ Choice Awards

ctrlX CORE, nasz ultrakompaktowy układ sterowania przeznaczony do zastosowań związanych z automatyzacją, otrzymał wyróżnienie („Honorable Mention”) w kategorii „Układy sterowania: sterowniki programowalne PLC i PAC” w konkursie Engineers’ Choice Awards 2022.

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Monika Metz

Artykuł

Siła napędowa linii montażowych

Linie montażowe przyszłości są połączone z siecią, cyfrowe i odchudzone. Wyroby same znajdują swoją drogę w procesie produkcji, a autonomiczne mobilne roboty transportują materiał w odpowiednie miejsce we właściwym czasie.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Rob van Kempen

Artykuł

VHE uruchamia pierwszą maszynę wykorzystującą ctrlX CORE

Firma VHE Industrial Automation zaprojektowała niedawno pierwszą w Holandii maszynę, która łączy funkcję ctrlX MOTION z platformą sterowania ctrlX CORE.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Siegfried Kohlbacher

Artykuł

Jak sztuczna inteligencja sprawia, że piły stają się jeszcze ostrzejsze

Kohlbacher wyposażyła w pełni automatyczne centrum prostowania ze sztuczną inteligencją (AI) na bazie ctrlX AUTOMATION.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyIoTAutomatyzacja

Julian Weinkötz

Artykuł

ctrlX SERVICES: nieprzerwana praca

Rozwiązania do automatyzacji odznaczające się znakomitymi parametrami technicznymi opłacają się jedynie wówczas, gdy są niezawodne i efektywne. Dlatego niezwykle ważna jest ich właściwa konserwacja i pielęgnacja oraz odpowiednie zarządzanie. Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wsparcie, firma Bosch Rexroth oferuje szeroki wybór łatwych w użyciu usług ctrlX SERVICES w ekosystemie ctrlX AUTOMATION.

Serwis cyfrowyAutomatyzacja

Bartosz Korajda

Wywiad

Jakość spawania w kilku słowach

For the past 60 years, Bosch Rexroth, an innovation driver in the global welding industry, has repeatedly faced the task of making technologies fit the requirements of the Factory of the Future. And once again, a milestone has been achieved in resistance spot welding – with the new welding control generation PRC7000.

NapędyAutomatyzacja

Rolf Najork

Wywiad

ctrlX developR Challenge to okazja dla wszystkich

Przekuwanie koncepcji w projekty – to główny cel ctrlX developR Challenge. Programiści mogą zgłaszać się do 31 grudnia. Międzynarodowy konkurs to okazja, aby urzeczywistnić wizje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji przy pomocy platformy sterowania ctrlX CORE. Na co zwraca szczególną uwagę jury i dlaczego ten konkurs to coś więcej niż hackaton? Rolf Najork, juror i członek zarządu firmy Robert Bosch GmbH, odpowiada nie tylko na te pytania.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Peter Berens

Artykuł

Podwójna moc wycinania kształtowego

Rosnące wymagania dotyczące produktywności, krótkiego czasu konfiguracji i interpolacji CNC są stałym elementem branży zajmującej się wycinaniem kształtowym. Rozwiązanie MTX z grupy systemów CNC firmy Bosch Rexroth tworzy doskonałą podstawę dla producentów maszyn i użytkowników, która pozwoli im sprostać rosnącym wyzwaniom.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Informacje prasowe

Firma Bosch Rexroth oferuje elastyczną architekturę komunikacyjną dla Fabryki Przyszłości

Komunikacja – na przykład pomiędzy maszynami – to podstawa w Przemyśle 4.0. Firma Bosch Rexroth wraz z innymi dostawcami udostępnia rozwiązania do komunikacji na wszystkich poziomach w ctrlX World, sieci partnerów ctrlX AUTOMATION.

Targi

SPS 2021

Bardzo cieszyliśmy się, że w końcu będziemy mogli powitać Państwa ponownie osobiście na targach SPS w Norymberdze. W związku z coraz bardziej zaostrzającą się sytuacją pandemiczną w Niemczech, z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego udziału w targach w Norymberdze. Zdrowie wszystkich uczestników jest naszym najważniejszym priorytetem.

Informacje prasowe

Firmy Bosch Rexroth i Schubert rozszerzają 40-letnią współpracę w zakresie projektowania

Bosch Rexroth AG oraz firma Gerhard Schubert GmbH, specjalizująca się w produkcji zrobotyzowanych maszyn pakujących, określiły ramy dalszej współpracy. Dotychczasowa współpraca, rozpoczęta niemal 40 lat temu, została przedłużona na kolejne 4 lata.

Hans Michael Krause

Artykuł

Możliwości połączonych rozwiązań

Co się stanie, gdy połączymy futurystyczne przemysłowe systemy sterowania z najbardziej kompaktowym systemem napędowym dostępnym na rynku oraz aplikacjami? Świat automatyki nieprzerwanie się rozwija. Dzięki temu producenci maszyn mogą znacznie skrócić czas potrzebny na ich tworzenie i bez trudu dodawać do nich przydatne funkcje.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacjaIoT

Julian Weinkötz

Artykuł

ctrlX SERVICES: zawsze na bieżąco

Powstające obecnie innowacyjne rozwiązania są wynikiem wspólnej pracy wielu osób. Co więcej, nowa generacja użytkowników ceni produkty odznaczające się dużą efektywnością i elastycznością. Dlatego użytkownicy chcą przez cały czas mieć dostęp do bieżących informacji. Muszą również wiedzieć, w jaki sposób uzyskać natychmiastową pomoc, jeśli okaże się niezbędna.

Serwis cyfrowyAutomatyzacja

Informacje prasowe

Aplikacje ctrlX AUTOMATION torują drogę Inżynierii 4.0

Firma Bosch Rexroth sukcesywnie rozszerza platformę ctrlX AUTOMATION i związany z nią ekosystem o aplikacje, które można wykorzystać w nowoczesnej inżynierii.

Jasmin Heim

Artykuł

ctrlX developR Challenge: Kto napisze najlepszy kod?

Odliczanie trwa: 21 września zaczęła się faza rejestracji do ctrlX developR Challenge. Już teraz zapraszamy ambitnych programistów do dzielenia się kreatywnymi pomysłami na innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyzacji.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneIoTAutomatyzacja

Informacje prasowe

Systemy automatyzacji jak smartfony: sklep ctrlX Store firmy Bosch Rexroth zaprasza klientów

Firma Bosch Rexroth zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do rozwiązań z zakresu automatyzacji, a ponadto umożliwia im samodzielne tworzenie aplikacji na platformie ctrlX AUTOMATION.

Ad Scheepers

Artykuł

Zaawansowane badania jakości serca pojazdu elektrycznego

Rozwiązania IndraDrive ML oraz ctrlX DRIVE firmy Bosch Rexroth z możliwością indywidualnej konfiguracji mogą być wykorzystywane w wydajnej diagnostyce akumulatorów.

InżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Informacje prasowe

Platforma ctrlX AUTOMATION pomaga wdrożyć sztuczną inteligencję w zautomatyzowanym systemie naprawczym firmy Kohlbacher

W pełni automatyczne stanowisko naprawcze HAMMERHEAD 3000 firmy Kohlbacher jest teraz wyposażone w rozwiązanie ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth.

Targi

- Germany

Sick Solution World

Transformacja cyfrowa jest dziś rzeczywistością. SICK Solution World to konferencja online i targi organizowane w formie stacjonarnej, na których prezentowane są rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej. W wydarzeniu uczestniczą czołowi globalni partnerzy, a także studenci.

Steffen Winkler

Aktualności

Od otwartej platformy automatyzacji do ekosystemu przemysłowego

Już ponad 300 firm wprowadziło ctrlX AUTOMATION w swoich zastosowaniach. Wysoki poziom otwartości systemu jest jego najbardziej docenianą zaletą.

Wydarzenie

Trzecia konferencja dla prasy fachowej poświęcona platformie ctrlX AUTOMATION

Na tegorocznej wrześniowej konferencji dla prasy fachowej zaprezentowaliśmy nasze innowacje związane z platformą ctrlX AUTOMATION. W nowym Centrum Obsługi Klienta oraz Innowacji w niemieckim Ulm zrobiliśmy wrażenie na dziennikarzach, którym pokazaliśmy nowości na tej platformie automatyzacji.

Informacje prasowe

Otwarta platforma automatyzacji firmy Bosch Rexroth staje się przemysłowym ekosystemem

Podróż po świecie automatyki dzięki technologii aplikacji — tak wyglądała wizja firmy Bosch Rexroth, gdy przedsiębiorstwo w 2019 r. wprowadzało na rynek platformę ctrlX AUTOMATION. W 2021 r., wraz z udostępnieniem platformy ctrlX World, ctrlX AUTOMATION zmienia się z otwartej platformy w przemysłowy ekosystem.

Informacje prasowe

Firma Bosch Rexroth inwestuje 25 mln EUR w automatyzację fabryki w Lohr

Bosch Rexroth zainwestuje ok. 25 mln EUR w segmenty produkcji urządzeń elektronicznych i logistyki w swoim dziale automatyki w Lohr-Wombach i wesprze za pomocą automatyki przemysłowej rozwój swojego zakładu.

Wydarzenie

Zaproszenie na trzecią konferencję dla prasy fachowej poświęconej platformie ctrlX AUTOMATION

Automatyzacja bez granic - Bosch Rexroth przedstawia trendy i innowacje branżowe na automatyzacji Ctrlx na tegorocznej konferencji prasowej.

Andreas Gryglewski

Artykuł

Łatwe połączenie dwóch światów

Do niedawna obszary technologii informatycznych (IT) i operacyjnych (OT) traktowano jako osobne dziedziny. Nadeszły jednak nowe czasy.

System sterowaniaNapędyAutomatyzacja

Michael Lippert

Artykuł

CIMCORP optymalizuje roboty bramowe w logistyce wewnątrzzakładowej za pomocą platformy ctrlX AUTOMATION

Stopień automatyzacji procesów logistyki wewnątrzzakładowej rośnie, a coraz większą wagę przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa i szybkości działania. Dlatego też w logistyce i gospodarce magazynowej coraz częściej używane są systemy automatyki oraz roboty.

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Michael Lippert

Artykuł

Konstrukcja bezszafkowa, spełniająca potrzeby logistyki wewnątrzzakładowej

Mniej często znaczy więcej: Odchudzona produkcja jest ważnym czynnikiem konkurencyjnym wśród przedsiębiorstw produkcyjnych. Koncepcja ta polega na usprawnianiu procesów, aby pracować szybciej i bardziej elastycznie, a zarazem bardziej ekonomicznie.

System sterowaniaNapędyAutomatyzacja

Informacje prasowe

Łatwe łączenie technologii

W nowoczesnej automatyzacji obszary sterowania maszyną, informatyki i Internetu rzeczy płynnie łączą się ze sobą. Firma Bosch Rexroth łączy te technologie dzięki platformie ctrlX AUTOMATION.

Thomas Maag

Artykuł

Łączenie aplikacji IoT dzięki Node-RED

Proste uruchamianie aplikacji IoT z zachowaniem zasady modułowości – to właśnie umożliwia Node-RED, graficzne narzędzie do programowania stworzone przez IBM. Użytkownicy ctrlX AUTOMATION mogą korzystać z oprogramowania open source.

System sterowaniaIoTAutomatyzacja

Michael Haun

Artykuł

Wykrawanie bez ostrych krawędzi z zastosowaniem napędu firmy Bosch Rexroth

Młoda firma z Berlina pracuje nad trwałymi, dowolnie łączonymi maszynami wykorzystywanymi w innowacyjnym procesie wykrawania w tworzywach sztucznych. Najważniejszym elementem tych maszyn jest wysoce dynamiczny serwonapęd firmy Bosch Rexroth. Spełnia on najwyższe wymagania w zakresie funkcjonalności i zadziwia swoją wydajnością.

NapędyAutomatyzacja

Julian Weinkötz

Artykuł

ctrlX SERVICES: Łatwe projektowanie

Producenci oraz użytkownicy maszyn podchodzą z entuzjazmem do zwiększania wydajności poprzez automatyzację. Trend wskazuje na upraszczanie procesów w coraz większym zakresie.

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneAutomatyzacja

Informacje prasowe

Nagroda „Deutsche Innovationspreis“ dla firmy Bosch Rexroth: ctrlX AUTOMATION jako mózg nowoczesnej fabryki

Innowacja, która zmienia cały rynek: ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth definiuje na nowo automatyzację w przemyśle. Siłę tej innowacji potwierdza teraz ważna nagroda: „Deutsche Innovationspreis 2021“.

Karsten Kreusch

Artykuł

Dlaczego w automatyzacji potrzebne są modele cyfrowe?

Niezależnie od tego, czy chodzi o komponenty, maszyny, czy kompletne procesy produkcji, obecnie modele cyfrowe odgrywają ważną rolę w eksploatacji produktów. Jako cyfrowe repliki produktów i procesów odzwierciedlają one ich właściwości, stan i zachowanie, łącząc świat rzeczywisty ze światem cyfrowym.

Read more

InżynieryjneAutomatyzacja

Michael Haun

Artykuł

Najmniejszy napęd w połączeniu z ultrakompaktowym systemem sterowania

Ten postęp jest widoczny również w przypadku ctrlX DRIVE – najmniejszego systemu napędowego na świecie, obsługującego różne serwomotory, który współpracuje z łatwym w integracji, ultrakompaktowym systemem sterowania ctrlX CORE. Razem systemy te nie mają sobie równych jeśli chodzi o kompaktowość, bezpieczeństwo i skalowalność.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Informacje prasowe

Wykorzystanie systemów wizyjnych w automatyzacji

Widzenie maszynowe jest nierozerwalnym elementem automatyzacji, umożliwiającym zautomatyzowaną kontrolę procesów za pomocą przemysłowych systemów kamer. HD Vision Systems ułatwia automatyzację dzięki wykorzystaniu funkcji kierowanej wizyjnie lokalizacji, śledzenia i wykrywania obiektów oraz skanowania kodów QR.

Dowiedz się więcej

Aktualności

Zdobywca nagrody "Plant Engineering Product of the Year"

Zarówno nasza platforma automatyzacji ctrlX AUTOMATION, jak i nasz system napędowy ctrlX DRIVE otrzymały nagrodę "Plant Engineering Product of the Year".

Dowiedz się więcej

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #6 Zastosowania w obszarze przenoszenia Pick & Place

Czas mija tak szybko! W ostatnim odcinku drugiego sezonu ctrlX developR Christian prezentuje prawdziwą aplikację „pick-and-place”.

Obejrzyj odcinek 6

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #5 TWORZENIE APLIKACJI HMI OPARTEJ NA PLATFORMIE WEBOWEJ

W tym odcinku tworzona jest sieciowa aplikacja HMI do wizualizacji i obsługi ctrlX CORE za pomocą panelu internetowego.

Obejrzyj odcinek 5

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Hans Michael Krause

Whitepaper

Tworzenie wartości i nowe modele biznesowe w dziedzinie automatyzacji

Rosnąca cyfryzacja i łączność dają dostęp do nowych technologii i procesów oraz oferują duży potencjał do automatyzacji i optymalizacji.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneAutomatyzacja

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #4 WDRAŻANIE FUNKCJI BEZPIECZEŃSTWA MASZYN

Odcinek 4 sezonu 2 dotyczy bezpieczeństwa maszyn: kompaktowa konstrukcja, skalowanie, wydajne projektowanie i wiele więcej.

Obejrzyj odcinek 4

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Volker Schlotz

Artykuł

Automatyzacja to (nie) kwestia branży

Choć branże takie jak inżynieria mechaniczna stosują automatyzację od wielu lat, elektryczne rozwiązania automatyzacji stosowane są też w nowych branżach.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #3 Programowanie graficzne w obszarze Pick & Place

W tym odcinku Michael pokazuje, jak programować skrypty Python bezpośrednio w ctrlX CORE bez instalowania zewnętrznych narzędzi na komputerze programisty.

Obejrzyj odcinek 3

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Peter Berens

Artykuł

Nowe napędy do wytwarzania addytywnego

Wytwarzanie przyrostowe (AM – additive manufacturing) znajduje się obecnie na progu masowej produkcji. Innowacyjne rozwiązania automatyzacji są potrzebne do wykonania tego skoku.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaInżynieryjneNapędyAutomatyzacja

Hans Michael Krause

Informacje prasowe

Ówoczesna automatyzacja to kompleksowe rozwiązania oferowane przez partnerów

Obecnie nowoczesny system automatyzacji nie obejmuje wiedzy tylko jednego dostawcy, ale wykorzystuje specjalistyczną wiedzę i rozwiązania różnych partnerów.

Dowiedz się więcej

Kai Müller

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #2 KONFIGURACJA ctrlX CORE I PROGRAMOWANIE PLC

W 2 odcinku nasi eksperci wyjaśniają jak łatwo można skonfigurować ctrlX CORE do obsługi aplikacji.

Obejrzyj odcinek 2

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR (SEZON 2) #1 KONFIGURACJA KOMPONENTÓW

ctrX developR wraca z drugim sezonem! Pierwszy sezon prezentował, jak można intuicyjnie, łatwo i bezproblemowo konfigurować przy użyciu Konfiguratora ctrlX.

obejrzyj Odcinek 1

System sterowaniaSerwis cyfrowyNapędyAutomatyzacja

Alexander Breitenbach

Artykuł

Bezpieczna łączność – na wszystkich poziomach

Przemysł 4.0 oznacza połączenia – celami są zwiększona wydajność i wykorzystanie nowego potencjału tworzenia wartości.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjne

Informacje prasowe

Firma WITTENSTEIN oferuje aplikacje dla inteligentnych przekładni na platformie ctrlX World

ctrlX AUTOMATION wspiera otwartość inteligentnej przekładni cynapse i umożliwia łatwą integrację powiązanych aplikacji.

Dowiedz się więcej

Andreas Gryglewski

Artykuł

Idealne rozwiązanie dla przemysłu poligraficznego

Dzisiejsze maszyny drukarskie muszą być wszechstronne – zwiększanie indywidualności wymaga szybkich zmian.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaInżynieryjneNapędyIoTAutomatyzacja

Julian Weinkötz

Artykuł

ctrlX SERVICES: Stwórz własne urządzenie

Rozwiązanie automatyzacji nie dyktuje już procesów użytkownikowi – teraz sytuacja jest odwrotna. Cyfrowe narzędzia z serii USŁUG ctrlX zapewniają potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjne

Steffen Winkler

Artykuł

Otwartość dla wszystkich generacji

Rozwiązania dopasowane do potrzeb? Dzięki otwartości ctrlX AUTOMATION elementy istniejących i nowych linii produktów mogą zostać połączone.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneNapędyIoTAutomatyzacja

Informacje prasowe

Rhebo integruje aplikacje cyberbezpieczeństwa i stabilności jako dodatki

Rhebo polega na ctrlX AUTOMATION jako platformie do integracji i dodatkowym rynku dla swoich przemysłowych systemów monitorowania.

Więcej informacji

Johannes Albrecht

Artykuł

Tworzenie aplikacji jest całkiem proste

Dzięki SDK rozwijanie i wdrażanie aplikacji staje się dużo prostsze. Własne oprogramowanie i doświadczenie może zostać włączone w ekosystem.

Dowiedz się więcej

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneAutomatyzacja

Steffen Winkler

Informacje prasowe

Klienci poszukują rozwiązań, a nie produktów

Rosnącym wyzwaniom w automatyzacji mogą sprostać jedynie kompletne rozwiązania.

Więcej informacji

Philipp Guth

Artykuł

Trendy na rynku automatyki w roku 2021

Nacisk na automatyzację: Wymóg otwartych, łatwych w użyciu i elastycznych rozwiązań automatyzacji rośnie z każdym dniem.

Więcej informacji

System sterowaniaSerwis cyfrowyInżynieryjneNapędyIoTAutomatyzacja

Informacje prasowe

Firma Bosch Rexroth definiuje trendy w dziedzinie automatyzacji w roku 2021

Przedsiębiorstwa produkcyjne są zmuszone do dalszej cyfryzacji procesów w celu utrzymania wydajności procesów produkcyjnych i zagwarantowania zdolności dostaw.

Więcej informacji

Hans Michael Krause

Informacje prasowe

Ekosystem partnerski ctrlX AUTOMATION rozszerza się

Rewolucyjna platforma automatyzacji Bosch Rexroth ctrlX AUTOMATION gwarantuje otwarty ekosystem.

Więcej informacji

Sebastian Krauskopf

Informacje prasowe

NAGRODA: ctrlX AUTOMATION Z NAGRODĄ „ROBERT BOSCH INNOVATION AWARD“

Nasze rozwiązanie automatyzacji ctrlX AUTOMATION zdobyło nagrodę "Robert Bosch Innovation Award" w kategorii "Core".

Więcej informacji

Dr. Martin May

Artykuł

SCHUNK wykorzystuje ctrlX AUTOMATION do optymalizacji procesów chwytania i zaciskania

Systemy zaciskania i chwytania znacząco wpływają na elastyczność i precyzję automatycznych procesów produkcyjnych. Schunk optymalizuje procesy przy użyciu ctrlX AUTOMATION.

Dowiedź się więcej

System sterowaniaAutomatyzacja

Christian Zentgraf

Film

ctrlX developR – ODCINEK #11 Programowanie graficzne

Programowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: umieściliśmy programowanie graficzne w oddzielnej aplikacji opartej na Google Blockly, która tworzy np. skrypty Python.

Obejrzyj odcinek 11

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Johannes Albrecht

Film

ctrlX developR – ODCINEK #10 Python

Nasi eksperci ds. rewolucyjnych rozwiązań pokazują, co można osiągnąć przy użyciu Python i ctrlX AUTOMATION, szczególnie w zakresie sztucznej inteligencji.

Obejrzyj odcinek 10

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Hans Michael Krause

Wydarzenie

Virtual

ctrlX AUTOMATION na konferencji Ubuntu Masters 2020

Nasi eksperci ds. rewolucyjnych rozwiązań ctrlX AUTOMATION, Benjamin Beisel i Hans Michael Krause, wystąpili podczas konferencji Canonical Ubuntu Masters Conference.

OBEJRZYJ TERAZ

Pedro Reboredo

Film

ctrlX developR – ODCINEK #9 ctrlX AUTOMATION Community

Społeczność ctrlX AUTOMATION oferuje platformę dla programistów – wymiana wiedzy, przykłady aplikacji i wskazówki.

obejrzyj episode 9

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Johannes Albrecht

Film

ctrlX developR – ODCINEK #8 Interfejs REST i automatyczna konfiguracja

Podstawowym wymogiem otwartej i gotowej na przyszłość platformy są ustandaryzowane interfejsy. Więcej informacji na temat interfejsu REST.

OBEJRZYJ ODCINEK 8

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Alexander Breitenbach

Film

ctrlX developR – ODCINEK #7 Bezpieczeństwo

ctrlX AUTOMATION zapewnia całościowe podejście do bezpieczeństwa: W odcinku 7 wyjaśniamy dlaczego zdalna konserwacja, między innymi, zyskała na ważności w przypadku Przemysłu 4.0.

OBEJRZYJ ODCINEK 7

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Steffen Winkler

Informacje prasowe

Już dostępna: Kompaktowa platforma sterująca ctrlX CORE

Dzięki kompaktowemu systemowi sterowania ctrlX CORE firma Bosch Rexroth zdefiniowała przyszłość przemysłowych systemów sterowania.

Więcej informacji

Johannes Albrecht

Film

ctrlX developR – ODCINEK #6 ctrlX World - Partner Apps

Zostać partnerem i twórz własne aplikacje. Wraz z naszym partnerem, Mirasoft, pokazujemy jak łatwy jest to proces.

obejrzyj odcinek 6

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Johannes Albrecht

Film

ctrlX developR – ODCINEK #5 SDK

Dzięki naszemu SDK pozwalamy programistom na tworzenie i integrowanie dokładnie tych aplikacji, których potrzebują do indywidualnych funkcji.

OBEJRZYJ ODCINEK 5

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Targi

- Virtual

Bosch Rexroth na targach SPS Connect

Podczas tegorocznych wirtualnych targów SPS Bosch Rexroth zaprezentuje wszystkie innowacje związane z platformą automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

więcej informacji

Targi

- Virtual

SPS Connect 2020

Podczas SPS Connect 2020 Bosch Rexroth cyfrowo zaprezentuje działanie platformy ctrlX AUTOMATION.

Więcej informacji

Julian Weinkötz

Film

ctrlX developR – ODCINEK #4 ctrlX Device Portal

Centralne zarządzanie urządzeniami zdecydowanie nie jest standardem w przypadku urządzeń przemysłowych, ale jest coraz bardziej potrzebne.

obejrzyj Odcinek 4

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Johannes Albrecht

Film

ctrlX developR – ODCINEK #3 ctrlX Data Layer

Warstwa danych ctrlX – układ nerwowy naszej platformy do automatyzacji – łączy ze sobą poszczególne aplikacje.

Obejrzyj ODCINEK 3

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Kai Müller

Film

ctrlX developR - ODCINEK #2: WPROWADZENIE

W odcinku 2 pokazujemy, jak łatwo jest wykonać początkową konfigurację ctrlX CORE.

Obejrzyj ODCINEK 2

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Holger Schnabel

Film

ctrlX developR – ODCINEK #1 Przedstawiamy platformę ctrlX AUTOMATION

Pierwszy odcinek serii filmów ctrlX developR jest już dostępny. W nim zawarte są podstawowe informacje na temat ctrlX AUTOMATION.

Obejrzyj odcinek 1

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Thomas Höfling

Artykuł

Kolejny poziom: System wejścia/wyjścia dla ctrlX AUTOMATION

Platforma ctrlX AUTOMATION osiągnęła kolejny poziom: dzięki uruchomieniu ctrlX I/O opracowaliśmy nasz własny system I/O dla platformy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Philipp Guth

Informacje prasowe

W przyszłości twórcy oprogramowania staną się projektantami, nie tylko programistami

Bosch Rexroth chce zrewolucjonizować profesjonalną automatyzację i ułatwić życie cyfrowym profesjonalistom.

Więcej informacji

Steffen Winkler

Informacje prasowe

Automatyzacja oznacza projektowanie oprogramowania

Pod koniec 2019 roku firma Bosch Rexroth postawiła tezę "Projektowanie mechaniczne to rozwój oprogramowania", a teraz stawia kolejny krok: "Automatyzacja oznacza rozwój oprogramowania".

Więcej informacji

Informacje prasowe

Bosch Rexroth udostępnia partnerom otwartą platformę ctrlX AUTOMATION

Coraz więcej dostawców dołącza do ctrlX World. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji od Bosch Rexroth, dostawców zewnętrznych lub własnych.

Dowiedź się więcej

Informacje prasowe

Bosch Rexroth prezentuje pierwszy pakiet wejść/wyjść

Po uruchomieniu ctrlX I/O platforma, charakteryzująca się wykorzystywaniem aplikacji, otrzymuje dodatkowe interfejsy w zakresie zastosowań i sterowania.

Dowiedź się więcej

Informacje prasowe

Dzięki pakietowi ctrlX SERVICES firmy Bosch Rexroth rozszerza szeroką gamę usług wsparcia

Bosch Rexroth dodaje nowe usługi dla użytkowników platformy ctrlX AUTOMATION: sklep z aplikacjami, portal urządzeń oraz społeczność online.

Dowiedź się więcej

Informacje prasowe

Wprowadzając na rynek rozwiązanie ctrlX SAFETY, firma Bosch Rexroth wyznacza nowe standardy bezpiecznej automatyzacji.

Bosch Rexroth wnosi na rynek automatyzacji nowe rozwiązania za pośrednictwem ctrlX SAFETY: najbardziej responsywnego i kompaktowego rozwiązania bezpieczeństwa w swoim rodzaju.

Dowiedź się więcej

Jasmin Heim

Wydarzenie

Germany

Druga konferencja prasowa poświęcona ctrlX AUTOMATION

ctrlX AUTOMATION wchodzi w 2 fazę: Bosch Rexroth prezentuje innowacje związane z platformą innowacji w siedzibie głównej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Holger Schnabel

Whitepaper

Przyszłość automatyki przemysłowej

Cyfryzacja i łączność wymagają radykalnej zmiany na rynku. Dowiedz się więcej!

WIĘCEJ

System sterowaniaInżynieryjneAutomatyzacja

Hans Michael Krause

Pytania & odpowiedzi

Użytkownicy zadają pytania, a my na nie odpowiadamy

Niezależnie od rodzaju pytania na temat ctrlX AUTOMATION, chętnie na nie odpowiadamy.

Więcej

Automatyzacja

Jasmin Heim

Artykuł

DANIEL PROGRAMISTA I POSTĘP TECHNOLOGICZNY

Zmiana generacji: Z jakimi wyzwaniami mierzy się programista Daniel i jak może je pokonać dzięki ctrlX AUTOMATION.

Więcej

InżynieryjneAutomatyzacja

Aktualności

Przeprowadź automatyzację tak, jak to robi Bosch (#LikeABosch) za pomocą platformy ctrlX AUTOMATION

Shawn odkrył już korzyści ctrlX AUTOMATION. Skomplikowane sytuacje stają się proste, a przyszłość staje się teraźniejszością.

Obejrzyj teraz

Wydarzenie

Virtual

Digital InfoDay ctrlX AUTOMATION

Jesteś gotów, aby poznać nowy świat automatyzacji? To świat, w którym można zmniejszyć koszty komponentów i projektowania nawet o połowę i bez wysiłku eliminować granice pomiędzy sterowaniem maszyn, światem informatyki i Internetem rzeczy. Pokażemy Ci jak platforma ctrlX AUTOMATION pozwala sprostać tym wyzwaniom podczas naszego wirtualnego spotkania informacyjnego Digital InfoDay 21 lipca 2020 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

Więcej

Targi

- Virtual

DIGITAL DAYS NA TARGACH W HANOWERZE

Ponieważ targi Hannover Messe nie mogły odbyć się w tym roku zgodnie z planem, Bosch Rexroth prezentuje ctrlX AUTOMATION podczas Digital Days.

Obejrzyj prezentacje na żywo

Philipp Guth

Wywiad

Automatyzacja marketingu

Philipp Guth opowiada o celach związanych z ctrlX AUTOMATION w jego nowej roli jako starszy wiceprezes jednostki biznesowej Rozwiązania automatyzacji i elektryfikacji.

Więcej

Automatyzacja

Volker Schlotz

Artykuł

SZYBKI CZAS REAKCJI ZWIĘKSZA BEZPIECZEŃSTWO I WYDAJNOŚĆ

Co funkcje bezpieczeństwa w automatyzacji mają wspólnego z poduszkami powietrznymi? Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Więcej

Automatyzacja

Volker Schlotz

Artykuł

NADAL PROGRAMUJESZ, CZY JUŻ ŁĄCZYSZ ELEMENTY W CAŁOŚĆ?

Programowanie sterowania ruchem jest skomplikowane i czasochłonne? Nie przy użyciu ctrlX AUTOMATION.

Więcej

Automatyzacja

Wydarzenie

WYSTAWA OBJAZDOWA ctrlX AUTOMATION – USA

ctrlX AUTOMATION w trasie. Spotkaj ekspertów na żywo i zobacz pokazy automatyzacji i oprogramowania.

Więcej informacji

Frank Kaufmann

Artykuł

WYDAJNE, PRZYSZŁOŚCIOWE NAPĘDY

ctrlX DRIVE: System napędowy ctrlX AUTOMATION – mniejsza złożoność, maksymalne skalowanie i minimalne wymagane miejsce.

Więcej

Napędy

Norbert Sasse

Artykuł

Intuicyjne konfigurowanie rozwiązań w dziedzinie automatyki

Nawet bez szczegółowej znajomości ofert Rexroth można łatwo tworzyć topologie w sposób graficzny. Automatyczna kontrola wykonywana jest przez Konfigurator ctrlX.

Więcej

Automatyzacja

Aktualności

PLATFORMA ctrlX AUTOMATION Z NAGRODĄ GERMAN INNOVATION AWARD

Platforma automatyzacji ctrlX AUTOMATION przekonała jury, które przyznało "Niemiecką nagrodę za innowacyjność 2020" w kategorii Maszyny i inżynieria.

Więcej

Steffen Winkler

Whitepaper

Nowy poziom swobody projektowania

Projektowanie mechaniczne oznacza dziś rozwijanie oprogramowania. Dlatego ctrlX AUTOMATION zapewnia swobodę projektowania.

WIĘCEJ

InżynieryjneAutomatyzacja

Jyrki Anttonen

Wywiad

KSZTAŁTOWANIE ROZWIĄZAŃ

Obecnym wyzwaniom można sprostać wyłącznie w przypadku bliskiej współpracy producentów maszyn z ich partnerami – więcej na temat współpracy z CIMCORP.

Więcej

Automatyzacja

Felix Schittig

Targi

-

HANNOVER MESSE 2020 – STALE SIĘ ROZWIJAMY. A TY?

Johannes Albrecht, ekspert ds. rewolucyjnych rozwiązań ctrlX AUTOMATION, prezentuje jak automatyzacja jest rozwijana bez sprzętu – za pomocą ctrlX CORE.

Obejrzyj teraz

Felix Schittig

Targi

-

HANNOVER MESSE 2020 – STALE SIĘ ROZWIJAMY. A TY?

Ekspert ds. rewolucyjnych rozwiązań, Maurus Bien, prezentuje nowe rozwiązanie, będące "smartfonem automatyzacji", w krótkim filmie.

Obejrzyj teraz

Aktualności

ctrlX CORE OTRZYMUJE NAGRODĘ RED DOT

System sterowania ctrlX CORE został nagrodzony nagrodą "Red Dot Award: Product Design 2020".

Więcej

Julian Weinkötz

Artykuł

WSZYSTKIE SYSTEMY STEROWANIA SĄ ZAKTUALIZOWANE? SPRAWDZAMY!

Zdalny dostęp do wszystkich sterowników w jednym miejscu – pozwala na centralne aktualizowanie wszystkich sterowników. To właśnie oferuje Portal urządzeń ctrlX.

Więcej

System sterowaniaIoT

Jasmin Heim

Film

PLATFORMA ctrlX AUTOMATION W SKRÓCIE

Dziesięć unikalnych cech naszej kompleksowej platformy w skrócie.

Więcej

Automatyzacja

Andreas Gryglewski

Artykuł

ROBOTY KARTEZJAŃSKIE: KOMPATYBILNE Z KAŻDYM JĘZYKIEM PROGRAMOWANIA

Z minimalnymi wymogami w zakresie przestrzeni, ograniczonej potrzebie projektowania i otwartości na nowoczesne języki programowania, ctrlX AUTOMATION oferuje doskonałe rozwiązanie dla systemów kartezjańskich.

Więcej

Automatyzacja

Volker Schlotz

Artykuł

PLATFORMA ctrIX AUTOMATION W UŻYCIU: GOTOWA DO WSPÓŁPRACY Z APLIKACJAMI

Informacje na temat pierwszych przykładów użycia ctrlX AUTOMATION w zastosowaniach związanych z robotami i przenoszeniem.

Więcej

Automatyzacja

Benjamin Nerger

Artykuł

SMARTFON WŚRÓD SYSTEMÓW AUTOMATYZACJI

Jak wyglądałaby automatyzacja, gdyby została wynaleziona na nowo przez Google, Apple lub inną firmę z branży cyfrowej?

Więcej

System sterowaniaNapędy

Benjamin Nerger

Artykuł

WYDAJNOŚĆ TO PODSTAWA

Aby dostarczyć skalowalne i kompaktowe rozwiązanie, zoptymalizowaliśmy każdy element z osobna, a także wzięliśmy pod uwagę kompletny system.

Więcej

System sterowaniaNapędy

Targi

- Germany

ctrlX AUTOMATION – na żywo na targach SPS 2019

SPS to najważniejsze targi branży automatyzacji i stanowiły doskonałe miejsce do zaprezentowania nowej platformy automatyzacji, ctrlX AUTOMATION. Przeżyj prezentację jeszcze raz tutaj.

Obejrzyj teraz

Aktualności

ctrlX AUTOMATION – FILM

W przeszłości dostosowywaliśmy się do najnowszych technologii, lecz w przypadku ctrlX AUTOMATION pokonaliśmy fizyczne ograniczenia i otwarliśmy nowe perspektywy.

Obejrzyj teraz

Film

ctrlX AUTOMATION na targach SPS 2019 w Norymberdze

SPS to najważniejsze targi w branży automatyzacji. Idealne miejsce do zaprezentowania światu platformy ctrlX AUTOMATION.

Obejrzyj teraz

Film

Krok po kroku aż do wprowadzenia produktu na rynek

We wrześniu rozpoczęto komunikację od konferencji prasowej w Ulm. Po niej zorganizowano forum dla globalnych zespołów sprzedażowych. W listopadzie 65 klientów wzięło udział we wcześniejszych testach.

Obejrzyj teraz

Sebastian Krauskopf

Artykuł

POZNAJ ŚWIAT AUTOMATYZACJI POPRZEZ APLIKACJĘ

Projektowanie z użyciem aplikacji w automatyzacji? To oferuje platforma ctrlX AUTOMATION.

Więcej

System sterowaniaAutomatyzacja

Informacje prasowe

Nowy świat automatyzacji

Dzięki nowej platformie automatyzacji ctrlX AUTOMATION Bosch Rexroth przełamuje tradycyjne granice pomiędzy sterowaniem maszynami, IT, a Internetem rzeczy.

Więcej

Hans Michael Krause

Artykuł

PLATFORMA ctrlX AUTOMATION WYZNACZA NOWE MOŻLIWOŚCI

Podczas prac nad ctrlX AUTOMATION postawiliśmy sobie za cel stworzenie najbardziej otwartej i gotowej na przyszłość platformy automatyzacji na rynku – dla OT i IT.

Więcej

IoTAutomatyzacja

Sebastian Krauskopf

Artykuł

KROK W PRZYSZŁOŚĆ

Pożegnaj się ze złożonością integracji funkcji w systemie automatyzacji. Producenci maszyn wdrażają teraz nowe funkcje za pomocą aplikacji.

Więcej

Automatyzacja

Steffen Winkler

Artykuł

JUŻ DZIŚ MOŻEMY KORZYSTAĆ Z TECHNOLOGII PRZYSZŁOŚCI

Misja rozwoju ctrlX AUTOMATION: Kwestionować wszystko – stworzyć coś nowego – przyszłość automatyzacji.

Więcej

Automatyzacja

Steffen Winkler

Wywiad

DWA KROKI PRZED KONKURENCJĄ

Steffen Winkler prezentuje rewolucyjną platformę automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

Więcej

Automatyzacja

Informacje prasowe

"Firma Bosch Rexroth przedstawia platformę sterowania ctrlX AUTOMATION"

Konfiguracja i rozruch komponentów automatyzacji są całkowicie oparte na rozwiązaniach sieciowych, co eliminuje potrzebę instalacji oprogramowania.

"Firma Bosch Rexroth uruchomiła już sprzedaż nowych produktów z platformy ctrlX AUTOMATION"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.

"Mamy aplikację, która to umożliwia! Firma Bosch Rexroth prezentuje nową platformę automatyzacji opartą na Internecie"

ctrlX AUTOMATION daje elastyczność w tworzenia scentralizowanych i zdecentralizowanych topologii automatyzacji z personalizowanymi aplikacjami stron trzecich.