Wróć

WITTENSTEIN SE

Obraz barwiony na niebiesko, przedstawiający stylizowaną ziemię. ctrlX World to ekosystem partnerski rozwiązania automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

Mechatroniczne systemy napędowe mogące niezależnie gromadzić i przekazywać informacje odgrywają istotną rolę w środowisku IIoT. WITTENSTEIN to pierwszy producent komponentów oferujący w standardzie inteligentne przekładnie – wyposażone w system cynapse. Ich częścią jest zintegrowany moduł czujnika zapewniający łączność w standardzie Przemysłu 4.0. cynapse już w tej chwili umożliwia klientom monitorowanie stanu i otwiera nowe możliwości w zakresie monitorowania procesów i sterowania napędami.

Z zewnątrz przekładnie z systemem cynapse nie różnią się konstrukcją, rozmiarem ani kształtem od poprzednich serii. Różnicą jest moduł czujnika wbudowany w inteligentny mechanizm przekładni.

ctrlX AUTOMATION wykorzystuje otwartość systemu cynapse i umożliwia łatwą integrację w różnych zastosowaniach. Daje to klientom możliwość szybkiego i łatwego wykorzystywania inteligentnych usług firmy WITTENSTEIN we własnych systemach.

 

Wróć