Wróć

Neuron Automation by logi.cals GmbH

Obraz barwiony na niebiesko, przedstawiający stylizowaną ziemię. ctrlX World to ekosystem partnerski rozwiązania automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

NEURON AUTOMATION to przedsiębiorstwo powstałe z połączenia firm logi.cals GmbH z St. Pölten w Austrii oraz ISH Ingenieursozietät GmbH z Kreuztal w Niemczech. Logi.cals to firma zajmująca się oprogramowaniem, założona w 1987 roku. Firma ISH Ingenieursozietät powstała w 1989 w niemieckim okręgu Siegerland. Początkowo była klasycznym dostawcą usług z zakresu projektowania elektronicznych systemów sterowania dla branży przemysłowej, a później skupiła się na rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa maszyn.

NEURON AUTOMATION oferuje wyjątkowe połączenie profesjonalnej obsługi w zakresie projektowania sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz oprogramowania, a także wszechstronnych pakietów narzędzi, obejmujących wstępnie certyfikowane komponenty i nasze innowacyjne oprogramowanie do konfiguracji przemysłowych systemów sterowania.

Pakiet narzędzi z certyfikacją TÜV przyspiesza projektowanie bezpiecznego sprzętu i oprogramowania. Głównym komponentem jest narzędzie inżynieryjne z certyfikatem T3, które może być wykorzystywane do programowania aplikacji z funkcjami zabezpieczeń i bez nich. W ten sposób zaciera się granica pomiędzy systemem sterowania a bezpieczeństwem funkcjonalnym.

NEURON AUTOMATION wyznacza także kierunki rozwoju inżynierii chmurowej, nowe standardy projektowania w oparciu o modele oraz trendy w dziedzinie integracji zróżnicowanych środowisk.

Dzięki współpracy z ctrlX AUTOMATION użytkownicy zyskują chmurowe narzędzie programistyczne kompatybilne z systemem ctrlX PLC. Umożliwia ono kompleksowe programowanie z poziomu przeglądarki, bez potrzeby instalowania narzędzi na urządzeniach lokalnych.

Wróć