Influence the world of automation

Influencer ctrlX developR: Rajvir Singh

Rajvir Singh jest inżynierem programistą i zaangażowanym nauczycielem. Pracuje jako inżynier w Dr.-Ing. Paul Christiani GmbH & Co. KG w Konstancji. Ponadto działa też na własny rachunek, prowadząc pod adresem www.codeandcompile.com szkołę e-learningową, gdzie organizuje kursy na temat automatyzacji i IIoT.

Rajvir jest też influencerem i prowadzi swój kanał na YouTube. W przystępny sposób dzieli się z followersami wiedzą z zakresu projektowania oprogramowania i automatyzacji. Tworzy profesjonalne filmy wideo dla swoich klientów, przygotowuje treści edukacyjne dla studentów, chętnie używa nowych programów i sprzętu w świecie IIoT, a także oferuje coaching dla studiujących.

Do dzisiaj zmontował ponad 1000 tutoriali wideo na temat automatyzacji i IIoT. Na kanałach na YouTube, Udemy i LinkedIn Rajvir zgromadził ponad 200-tysięczną rzeszę followersów z całego świata.

Pośród opublikowanych recenzji produktowych i filmów szkoleniowych z zakresu rozwiązań automatyzacyjnych i programistycznych można znaleźć także ctrlX AUTOMATION. Dlaczego zdecydował się na przetestowanie ctrlX AUTOMATION w swoich materiałach wideo?

Rajvir miał już do czynienia z kilkoma układami sterowania i Edge Devices, z których korzystał przy projektowaniu różnych aplikacji IIoT. Prosty interfejs użytkownika, łatwa obsługa i konfiguracja urządzeń sprawiły, że ctrlX AUTOMATION zdobył uznanie influencera.

Jego ocena: „Momentem olśnienia był ten, w którym moja publiczność i ja zauważyliśmy, że ctrlX CORE można używać jak smartfona. Wystarczy po prostu zainstalować odpowiednią aplikację i już można jej używać jako PLC, HMI, serwera OPC UA, klienta OPC UA, Bridge, 3D-Viewer, oscyloskopu, klienta VPN itd. Sposób działania ctrlX CORE można zmodyfikować w ciągu kilku minut, po prostu zmieniając tylko aplikację.“

Ponadto influencer jest wielkim fanem Node-RED, więc aplikacja ta występuje we wszystkich filmach na temat ctrlX AUTOMATION. Podkreśla przy tym łatwość, z jaką dane z ctrlX CORE można

Widok portretowy Rajvir Singh, Influencer ctrlX AUTOMATION

Rajvir Singh

Influencer
ctrlX AUTOMATION

Videos

Kontakt

Ty też chciałbyś zostać influencerem ctrlX AUTOMATION? Skontaktuj się z nami.

Wyślij e-mail

Niebieskie tło ze sprzętem sterującym ctrlX Core. Na pierwszym planie można odczytać dużymi literami napis ctrlX developR XCON, reklamujący konferencję ctrlX

ctrlX developR Conference

Chcesz być na kolejnej konferencji ctrlX developR i być na bieżąco w temacie ctrlX developR? Zarejestruj się już dzisiaj i nie przeocz aktualizacji!

Zarejestruj się teraz!