Influence the world of automation

Influencer ctrlX developR: Rajvir Singh

Rajvir Singh jest inżynierem programistą i zaangażowanym nauczycielem. Pracuje jako inżynier w Dr.-Ing. Paul Christiani GmbH & Co. KG w Konstancji. Ponadto działa też na własny rachunek, prowadząc pod adresem www.codeandcompile.com szkołę e-learningową, gdzie organizuje kursy na temat automatyzacji i IIoT.

Rajvir jest też influencerem i prowadzi swój kanał na YouTube. W przystępny sposób dzieli się z followersami wiedzą z zakresu projektowania oprogramowania i automatyzacji. Tworzy profesjonalne filmy wideo dla swoich klientów, przygotowuje treści edukacyjne dla studentów, chętnie używa nowych programów i sprzętu w świecie IIoT, a także oferuje coaching dla studiujących.

Do dzisiaj zmontował ponad 1000 tutoriali wideo na temat automatyzacji i IIoT. Na kanałach na YouTube, Udemy i LinkedIn Rajvir zgromadził ponad 200-tysięczną rzeszę followersów z całego świata.

Pośród opublikowanych recenzji produktowych i filmów szkoleniowych z zakresu rozwiązań automatyzacyjnych i programistycznych można znaleźć także ctrlX AUTOMATION. Dlaczego zdecydował się na przetestowanie ctrlX AUTOMATION w swoich materiałach wideo?

Rajvir miał już do czynienia z kilkoma układami sterowania i Edge Devices, z których korzystał przy projektowaniu różnych aplikacji IIoT. Prosty interfejs użytkownika, łatwa obsługa i konfiguracja urządzeń sprawiły, że ctrlX AUTOMATION zdobył uznanie influencera.

Jego ocena: „Momentem olśnienia był ten, w którym moja publiczność i ja zauważyliśmy, że ctrlX CORE można używać jak smartfona. Wystarczy po prostu zainstalować odpowiednią aplikację i już można jej używać jako PLC, HMI, serwera OPC UA, klienta OPC UA, Bridge, 3D-Viewer, oscyloskopu, klienta VPN itd. Sposób działania ctrlX CORE można zmodyfikować w ciągu kilku minut, po prostu zmieniając tylko aplikację.“

Ponadto influencer jest wielkim fanem Node-RED, więc aplikacja ta występuje we wszystkich filmach na temat ctrlX AUTOMATION. Podkreśla przy tym łatwość, z jaką dane z ctrlX CORE można

Widok portretowy Rajvir Singh, Influencer ctrlX AUTOMATION

Rajvir Singh

Influencer
ctrlX AUTOMATION

Videos

Kontakt

Ty też chciałbyś zostać influencerem ctrlX AUTOMATION? Skontaktuj się z nami.

Wyślij e-mail