ctrlX developR Seria

ctrlX AUTOMATION on demand

Gospodarz Christian Zentraf i jego goście Johannes Albrecht, Pedro Reboredo, Holger Schnabel i Kai Müller siedzą przy stole i rozmawiają o graficznym programowaniu za pomocą Blockly rozwiązania automatyzacji ctrlX AUTOMATION

Konieczność wzięcia udziału w webinarze dokładnie o określonej porze, aby dowiedzieć się czegoś o nowej platformie sterowania ctrlX CORE, jest według nas mało współczesne i przede wszystkim nie odpowiada koncepcji TWO STEPS AHEAD. Dlatego powstała seria ctrlX developR, w której ctrlX developR osobiście wyjaśniają wszystkie istotne dla Ciebie zagadnienia związane z ctrlX AUTOMATION – i to w taki sposób, że można je obejrzeć o dowolnej porze.

Demonstrują użycie takich narzędzi jak np. Software Development Kit, ctrlX Configurator czy ctrlX Data Layer i na przykładzie konkretnych przykładów pokazują, jak łatwe jest programowanie z zastosowaniem ctrlX AUTOMATION. Dodatkowe materiały filmowe How-to zawierają Deep Dives, niepozostawiające żadnych pytań bez odpowiedzi.

ctrlX developR Series – Sezon #3

Po sukcesie pierwszego i drugiego sezonu przedstawiamy trzeci zestaw filmów z niezwykle popularnego cyklu „ctrlX developR”. W czterech pasjonujących odcinkach poświęconych środowisku automatyzacji ctrlX AUTOMATION nasi eksperci ctrlX developR omawiają swoje obszary specjalizacji: bezpieczeństwo, system operacyjny ctrlX OS, uczenie maszynowe i internet rzeczy (IoT)!

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

ctrlX developR Series – Sezon #2

Sześć odcinków drugiego sezonu koncentruje się na licznych możliwościach zastosowania ctrlX AUTOMATION. Uzupełnieniem każdego odcinka jest film How-to, wyjaśniający krok po kroku wszystkie procesy.

ctrlX developR w zrozumiały sposób pokazują kompletne zastosowanie Pick-and-Place, poczynając od konfiguracji, poprzez instalację i programowanie, a kończąc na końcowym pokazie aplikacji.

ctrlX developR Series – Sezon #1

This is ctrlX AUTOMATION! Jedenaście odcinków pierwszego sezonu serii ctrlX developR jest wypełnionych wypowiedziami ekspertów na temat modułu automatyzacji ctrlX AUTOMATION. Po co i jak został zaprojektowany ctrlX AUTOMATION, czym są USP i za pomocą jakich narzędzi i funkcji zmieniamy świat automatyzacji? Prezentowany jest proces rozpakowywania serca platformy, czyli nagradzanego sterowania ctrlX CORE, obrabiane są pierwsze projekty, mówimy o rozwiązaniach Security, sieci partnerskiej ctrlX World oraz o programowaniu w języku Python i z udziałem Google Blockly. Kliknięcia i komentarze świadczą o jeszcze większym zapotrzebowaniu: Catch you on the next one – w sezonie 2.

Niebieskie tło ze sprzętem sterującym ctrlX Core. Na pierwszym planie można odczytać dużymi literami napis ctrlX developR XCON, reklamujący konferencję ctrlX

ctrlX developR Conference

Chcesz być na kolejnej konferencji ctrlX developR i być na bieżąco w temacie ctrlX developR? Zarejestruj się już dzisiaj i nie przeocz aktualizacji!

Zarejestruj się teraz!