ctrlX developR Seria

ctrlX AUTOMATION on demand

Gospodarz Christian Zentraf i jego goście Johannes Albrecht, Pedro Reboredo, Holger Schnabel i Kai Müller siedzą przy stole i rozmawiają o graficznym programowaniu za pomocą Blockly rozwiązania automatyzacji ctrlX AUTOMATION

Konieczność wzięcia udziału w webinarze dokładnie o określonej porze, aby dowiedzieć się czegoś o nowej platformie sterowania ctrlX CORE, jest według nas mało współczesne i przede wszystkim nie odpowiada koncepcji TWO STEPS AHEAD. Dlatego powstała seria ctrlX developR, w której ctrlX developR osobiście wyjaśniają wszystkie istotne dla Ciebie zagadnienia związane z ctrlX AUTOMATION – i to w taki sposób, że można je obejrzeć o dowolnej porze.

Demonstrują użycie takich narzędzi jak np. Software Development Kit, ctrlX Configurator czy ctrlX Data Layer i na przykładzie konkretnych przykładów pokazują, jak łatwe jest programowanie z zastosowaniem ctrlX AUTOMATION. Dodatkowe materiały filmowe How-to zawierają Deep Dives, niepozostawiające żadnych pytań bez odpowiedzi.

ctrlX developR Series – Sezon #3

Po sukcesie pierwszego i drugiego sezonu przedstawiamy trzeci zestaw filmów z niezwykle popularnego cyklu „ctrlX developR”. W czterech pasjonujących odcinkach poświęconych środowisku automatyzacji ctrlX AUTOMATION nasi eksperci ctrlX developR omawiają swoje obszary specjalizacji: bezpieczeństwo, system operacyjny ctrlX OS, uczenie maszynowe i internet rzeczy (IoT)!

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

ctrlX developR Series – Sezon #2

Sześć odcinków drugiego sezonu koncentruje się na licznych możliwościach zastosowania ctrlX AUTOMATION. Uzupełnieniem każdego odcinka jest film How-to, wyjaśniający krok po kroku wszystkie procesy.

ctrlX developR w zrozumiały sposób pokazują kompletne zastosowanie Pick-and-Place, poczynając od konfiguracji, poprzez instalację i programowanie, a kończąc na końcowym pokazie aplikacji.

ctrlX developR Series – Sezon #1

This is ctrlX AUTOMATION! Jedenaście odcinków pierwszego sezonu serii ctrlX developR jest wypełnionych wypowiedziami ekspertów na temat modułu automatyzacji ctrlX AUTOMATION. Po co i jak został zaprojektowany ctrlX AUTOMATION, czym są USP i za pomocą jakich narzędzi i funkcji zmieniamy świat automatyzacji? Prezentowany jest proces rozpakowywania serca platformy, czyli nagradzanego sterowania ctrlX CORE, obrabiane są pierwsze projekty, mówimy o rozwiązaniach Security, sieci partnerskiej ctrlX World oraz o programowaniu w języku Python i z udziałem Google Blockly. Kliknięcia i komentarze świadczą o jeszcze większym zapotrzebowaniu: Catch you on the next one – w sezonie 2.