• Home
  • ctrlX developR
Changing the game of automation

ctrlX developR: Wszystko, czego potrzebuje programistyczne serce

Rozwiązania są tylko tak innowacyjne, elastyczne i wydajne jak talenty, które je projektują. ctrlX developR przez cały czas trzymają rękę na pulsie i sprawiają, że Bosch Rexroth ze swoim ctrlX AUTOMATION jest zawsze dwa kroki przed konkurencją. IT-Security, IoT, Machine Learning, APIs, Software Development Kits, Human Interfaces… – podejmują się każdego wyzwania i są game changerami w swojej dyscyplinie.

W chwilach, gdy akurat nie stawiają świata programowania na głowie, biorą udział w ctrlX developR Conference albo wspierają uczestników ctrlX developR Challenge. Chcecie dowiedzieć się więcej? Obejrzyjcie ctrlX developR Seria, w niej poruszane są najróżniejsze kwestie związane z ctrlX AUTOMATION.

Ale wierni hasłu „Think outside the Box!” świadomie przyjmujemy impulsy z zewnątrz: Influencer i inżynier programista Rajvir Singh testuje w swoich materiałach wideo moduł automatyzacji, sprzęt, oprogramowanie, zastosowania i funkcje ctrlX AUTOMATION, a następnie wymienia się swoimi doświadczeniami z naszymi ctrlX developR. Jego podsumowanie: „ctrlX CORE jest prosty jak smartfon”.

ctrlX developR Conference

Chcesz wziąć udział w następnej ctrlX developR Conference? Skorzystaj z wstępnej rejestracji i nie przeocz żadnej aktualizacji!

Zarejestruj się teraz!

ctrlX developR – Videos