• Home
  • ctrlX developR
Changing the game of automation

ctrlX developR: Wszystko, czego potrzebuje programistyczne serce

Bosch Rexroth developer Mauro Riboni explains the automation platform ctrX AUTOMATION

Rozwiązania są tylko tak innowacyjne, elastyczne i wydajne jak talenty, które je projektują. ctrlX developR przez cały czas trzymają rękę na pulsie i sprawiają, że Bosch Rexroth ze swoim ctrlX AUTOMATION jest zawsze dwa kroki przed konkurencją. IT-Security, IoT, Machine Learning, APIs, Software Development Kits, Human Interfaces… – podejmują się każdego wyzwania i są game changerami w swojej dyscyplinie.

W chwilach, gdy akurat nie stawiają świata programowania na głowie, biorą udział w ctrlX developR Conference albo wspierają uczestników ctrlX developR Challenge. Chcecie dowiedzieć się więcej? Obejrzyjcie ctrlX developR Seria, w niej poruszane są najróżniejsze kwestie związane z ctrlX AUTOMATION.

Ale wierni hasłu „Think outside the Box!” świadomie przyjmujemy impulsy z zewnątrz: Influencer i inżynier programista Rajvir Singh testuje w swoich materiałach wideo moduł automatyzacji, sprzęt, oprogramowanie, zastosowania i funkcje ctrlX AUTOMATION, a następnie wymienia się swoimi doświadczeniami z naszymi ctrlX developR. Jego podsumowanie: „ctrlX CORE jest prosty jak smartfon”.

Nasz developR

 

Widok portretowy Jochen Scheib, ctrlX AUTOMATION Software Architect

Jochen Scheib – Software Architect

„Dzięki ctrlX AUTOMATION stworzyliśmy platformę, która łączy w sobie pierwotne rozwiązania z zakresu automatyzacji z elastycznym i dynamicznym światem IT. Napotykane wyzwania są dla mnie inspiracją. Pozytywne informacje zwrotne z rynku to ważny wskaźnik, który informuje nas, że w pracach nad naszym rozwiązaniem podążamy właściwą ścieżką”.

Widok portretowy Michael Langfinger, ctrlX AUTOMATION Area Product Owner IT Security

Michael Langfinger – Area Product Owner IT Security

„Rozbudowa sieci oraz łączenie automatyzacji z technologiami informatycznymi sprawia, że cyberbezpieczeństwo staje się coraz bardziej istotne. Postawiliśmy sobie za zadanie opracowanie systemu odpornego na ataki, a także zademonstrowanie tych możliwości – na przykład poprzez zapewnienie zgodności z normami takimi jak IEC 62443”.

Widok portretowy Johannes Albrecht, Game Changer ctrlX developR Apps, ctrlX OS, SDK

Johannes Albrecht – Area Product Owner IoT & Apps

„Nadal podążamy w kierunku otwartości. Dzięki systemowi operacyjnemu ctrlX OS udało nam się oddzielić nasze oprogramowanie od własnego sprzętu i w ten sposób opracować system operacyjny odpowiedni do zastosowań przemysłowych. System ten oferuje rozwiązania dla niemal każdego poziomu automatyzacji. Pozytywne informacje zwrotne z rynku potwierdzają, że dzięki naszemu podejściu i sposobowi myślenia zdecydowanie spełniamy jego wymagania, a także regularnie zaskakujemy użytkowników”.

Widok portretowy Mauro Riboni, ctrlX AUTOMATION Application Engineer

Mauro Riboni – Application Engineer

„ctrlX AUTOMATION ma dwie kluczowe zalety: Jest najlepszą opcją dla kolejnych generacji wkraczających w świat automatyzacji. Jednocześnie oferuje optymalne rozwiązanie łączące światy IT i OT i umożliwiające ich współistnienie. Otwiera tak wiele możliwości, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia”.

ctrlX developR – Videos