Elekryfikacja

W wielu miastach podejmowane są coraz bardziej ambitne wysiłki w celu drastycznego ograniczenia emisji spalin i hałasu generowanego przez maszyny mobilne lub uczynienia określonych obszarów całkowicie bezemisyjnymi. W celu spełnienia tych wymogów, wspieramy Was wiedzą na temat zastosowań i technologii oraz zapewniamy rozwiązania systemowe od pojazdów hybrydowych po maszyny w pełni elektryczne. Oprócz naszego programu produktów hydraulicznych opracowujemy nowe portfolio elektrycznych urządzeń wysokiego napięcia w celu realizacji architektury pojazdów elektrycznych. Te nowe topologie umożliwiają zbudowanie wysoko wydajnego systemu, który jest bezemisyjny i cichy.

Mamy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich wymagań

Niezależnie od tego czy prowadzisz, czy pracujesz pojazdem hydraulicznym, hybrydowym lub w pełni elektrycznym: zapewniamy właściwe rozwiązanie! Bosch Rexroth oferuje wysoce wydajną, cichą i wydajną hydraulikę, silniki elektryczne, generatory i falowniki w połączeniu z modułowymi modułami oprogramowania.

Plac budowy przyszłości - przykład: betonomieszarka

W przyszłości najróżniejsze pojazdy budowlane, takie jak ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe, koparki i betonomieszarki będą (musiały) pracować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. Przykład: silnik Diesla w mieszarce samochodowej, który jest podłączony do elektrycznej stacji ładwania na placu budowy można wyłączyć, podczas gdy bęben będzie nadal napędzany poprzez napęd elektryczny. Zapewniamy do tego właściwe rozwiązania.

Optymalnie skoordynowane portfolio hydrauliki i elektryczności

Jako wieloletni lider na rynku hydrauliki mobilnej, jesteśmy w stanie połączyć naszą wiedzę z zakresu hydrauliki z naszą nową ofertą elektryczną. Możemy optymalnie koordynować pracę silnika elektrycznego i pompy hydraulicznej pod względem zapotrzebowania mocy. Zwiększy to wydajność, poprawi obsługę i zwiększy precyzję codziennych operacji.