Transformacja maszyn mobilnych

Korzystając z zelektryfikowanych, elektronicznych i cyfrowych rozwiązań sieciowych, pomagamy w tworzeniu nowej generacji maszyn mobilnych. Nasze rozwiązania pozwolają uzyskać większą moc, bezpieczeństwo, wydajność i inteligencję maszyn mobilnych.

Trendy rynkowe i wymagania klientów

Dowiedz się więcej i obejrzyj wideo Bernda Schunka, Senior Vice President Sales, Business Unit Mobile Hydraulics.

Internet rzeczy (IoT)

Dzięki BODAS Connect - naszemu rozwiązaniu IoT - oferujemy duży zestaw funkcji dla menedżerów flot, producentów OEM, działów serwisowych, a także integratorów systemów.

Nadszedł czas na cyfrową transformację

BODAS

Usługi Sieciowe / Oprogramowanie / Sprzęt
Uzyskaj łatwy dostęp do zwiększonej produktywności, wydajności i automatyzacji dzięki ekosystemowi BODAS.

Bosch Rexroth Digital Application Solutions – BODAS oznacza całą platformę rozwiązań począwszy od IoT, poprzez oprogramowanie oraz sprzęt elektroniczny dla samojezdnych maszyn roboczych. Razem z firmą Bosch oferujemy odpowiednią infrastrukturę IoT. BODAS wyróżnia się wiodącym na rynku praktycznym zastosowaniem, jakością oraz przyszłościowymi rozwiązaniami. Łączy kompetencje i doświadczenie aplikacyjne w obszarach hydrauliki mobilnej i elektroniki, analityki krawędziowej oraz IoT. Dotyczy to zarówno standardowych produktów, jak i wspólnie opracowanych indywidualnych rozwiązań. Zyskaj korzyści z elektronifikacji, cyfryzacji oraz rozwiązań IoT. Dowiedz się więcej!

Chcesz zrozumieć swoje korzyści z BODAS?
Przyjrzyjmy się bliżej systemowi BODAS.

Pobierz

Modułowe, kompleksowe rozwiązania sieciowe do przesyłania danych pomiędzy maszyną mobilną a usługą chmurową. Osobne i dowolnie wybieralne usługi składające się z zarządzania urządzeniem, zarządzania danymi i gotowymi do urzycia aplikacjami do zarządzania flotą, stanu technicznego maszyny, zdalnego Badania i Rozwoju czy przepływu danych maszyny.

Dowiedz się więcej

Standardowe oprogramowanie służące do sterowania pracą maszyn oparte na BODAS Hardware. Oprogramowanie BODAS, doskonale harmonizuje z hydrauliką Rexroth, umożliwiając idealne sterowanie maszyną. W skład wchodzą narzędzia do programowania, parametryzacji oraz diagnostyki urządzeń BODAS.

Dowiedz się więcej

Otwarta, skalowalna i ogólnodostępna platforma elektroniki mobilnej składająca się z jednostek sterujących, urządzeń sieciowych, czujników i interfejsów człowiek-maszyna (joysticki, wyświetlacze) dla urządzeń mobilnych. Poszczególne komponenty BODAS są dowolnie programowalne i przygotowane do integracji z BODAS Connect.

Dowiedz się więcej

Pobierz ulotkę i poznaj zalety rozwiązań BODAS

BODAS Flyer

Twoje Korzyści

Wszystko z jednej ręki

BODAS to kompleksowy, ogólnodostępny system obejmujący rozwiązania IoT, oprogramowanie oraz sprzęt elektroniczny do maszyn roboczych, który zaspokaja wszelkie potrzeby w zakresie napędów i sterowania.

Otwartość i modułowość

Wybierz co potrzebujesz - kompletny system BODAS lub niektóre jego elementy. Produkty BODAS można łączyć stosownie do potrzeb i wymagań.

Bezpieczeństwo funkcjonalne

System BODAS zapewnia dużą elastyczność i łatwość implementacji oraz zgodność z dyrektywami maszynowymi i bezpieczeństwa funkcjonalnego aż do PL_d zgodnie z ISO 13849 i ISO 19014 oraz AgPL_d zgodnie z ISO 25119.

Cyberbez-cpieczeństwo

Dzięki integracji i zastosowaniu zabezpieczeń z branży motoryzacyjnej system BODAS zapewnia znakomitą ochronę wszystkich istotnych elementów systemu przed cyberatakami oraz umożliwia bezpieczne sterowanie maszynami mobilnymi.

Łączność

Elastyczne, kompleksowe funkcje łączności obejmują zarządzenie urządzeniami, danymi i aplikacjami za pomocą platformy Bosch IoT Suite.

Dlaczego Bosch?

Wykorzystując wiodącą jakość i technologię Bosch dla branży motoryzacyjnej, BODAS oferuje bogate portfolio zaprojektowane i określone przez firję Bosch Rexroth w celu spełnienia wymagań rynku aplikacji mobilnych.

Transformacja

Maszyn mobilnych

Jesteśmy Twoim doświadczonym partnerem w hydrauilce mobilnej. Korzystając z zelektryfikowanych, elektronicznych i połączonych cyfrowo rozwiązań, pomagamy tworzyć następną generację maszyn mobilnych - maszyny do zbiorów, które wykonują precyzyjne prace rolnicze, potężne maszyny budowlane, które automatycznie niwelują czy dokonują eksploatacji terenu oraz maszyny magazynowe wyposażone w lokalnie zero-emisyjne napędy elektryczne. Nasze rozwiązania zapewniają dostęp do ulepszonego zarządzania mocą, bezpieczeństwem, wydajnością i inteligencji Twoich maszyn mobilnych - w skrócie, stawiamy czoła wyzwaniom XXI wieku.

Now.

Zintegrowane rozwiązania dla maszyn mobilnych

Jesteśmy Twoim partnerem technologicznym w zakresie hydrauliki, elektroniki, elektryki oraz rozwiązań IT. Integrujemy zaawansowane funkcje, by dostarczyć bezpieczne, wydajne oraz inteligentne rozwiązania do maszyn mobilnych.

Next.

Połączone, adaptacyjne, skalowalne oraz wysoce zintegrowane systemy inteligentnych urządzeń mobilnych

Jesteśmy Twoim partnerem technologicznym w zakresie tworzenia zintegrowanych i elastycznych rozwiązań działających niezależnie od źródła zasilania. W skład tych rozwiązań wchodzi hydraulika, elektronika, elektryka, oprogramowanie sterujące napędami oraz wdrażanie nowych systemów. Koncentrujemy się na spełnianiu wymagań klientów w zakresie inteligentnych, bezpiecznych i wydajnych systemów, które można łatwo zintegrować, obsługiwać i konserwować w inteligentnych urządzeniach mobilnych.

Beyond.

Wspomagane, półautonomiczne i autonomiczne funkcje dla maszyn mobilnych działających niezależnie od źródła zasialania

Jesteśmy Twoim partnerem technologicznym pragnącym opracować innowacyjne rozwiązania w zakresie hydrauliki, elektroniki, elektryki oraz rozwiązań IT z całkowicie zintegrowanymi funkcjami oprogramowania. Tworzymy rozwiązania do maszyn mobilnych oparte o usługi IoT, aby umożliwić różne koncepcje, od intuicyjnej, ręcznej obsługi maszyny po w pełni autonomiczne sterowanie.

Skontaktuj się z nami