Nowy znak graficzny oznaką transformacji firmy

"W ciągu ostatnich dwóch lat firma Bosch Rexroth poddana została procesowi dogłębnej zmiany – od struktur wewnętrznych po strategię biznesową. Nowe logo firmy Bosch Rexroth podkreśla zakończoną sukcesem transformację firmy w liczącego się dostawcę rozwiązań w zakresie Przemysłu 4.0.

Hasło „Rexroth – A Bosch Company” symbolizuje nowoczesność, niezależność i elastyczność, a także przynależność firmy do mocnej grupy.

Nasze pionierskie rozwiązania, które są bezpieczne, wydajne, inteligentne oraz cechują się dużą mocą, gwarantują naszym klientom sukces i zdobycie przewagi rynkowej. To jest istota obietnicy składanej partnerom i klientom. WE MOVE. YOU WIN." Rolf Najork

Nowe logo firmy jako pomost do świata cyfrowego


Nowy projekt logo firmy został specjalnie dostosowany do wymagań projektowych cechujących media cyfrowe. Oznacza to dopasowanie wyglądu logo do wyświetlania na takich urządzeniach, jak smartfony, tablety itd. Jednocześnie zachowana zostanie możliwość jego stosowania na budynkach, w pomieszczeniach lub na plakatach czy innych nośnikach drukowanych.