Nowy znak graficzny oznaką transformacji firmy

"Branding jest ważnym przesłaniem dla świata zewnętrznego, który pokazuje: Bosch Rexroth z powodzeniem podąża swoją ścieżką w przyszłość, w nową erę. To również wizualnie wspiera naszą nową strategię produktową: trend przechodzi od komponentów do rozwiązań. Te rozwiązania są coraz bardziej cyfrowe i połączone. Nowy wizerunek marki idealnie pasuje do tego świata tematycznego, a ponadto możemy go wykorzystać do pokazania ruchów generowanych przez rozwiązania Rexroth w mediach cyfrowych.

Nowa marka „Rexroth” z adnotacją „A Bosch Company” pokazuje naszym klientom, dostawcom i konkurentom, że jesteśmy częścią dużej grupy, a mimo to działamy niezależnie. Idziemy do przodu i koncentrujemy się na przyszłych wymaganiach. Oznacza to, że nasi klienci odnoszą korzyści z pionierskich rozwiązań i urządzeń do produkcji, które są bezpieczne, wydajne, inteligentne i skuteczne.

Tworzenie ruchu jest naszą siłą napędową. Chcemy pomóc naszym klientom stać się zwycięzcami. To obietnica, która ściśle wiąże to, co robimy, z tym, co dostarczamy naszym klientom: „WE MOVE. YOU WIN." - Rolf Najork / CEO, Bosch Rexroth)

Nowe logo firmy jako pomost do świata cyfrowego


Nasz nowy wizerunek korporacyjny jest dostosowany do specjalnych wymagań projektowych mediów cyfrowych. Oznaczało to rozważenie, jak będzie wyglądać na urządzeniach takich jak smartfony, tablety itp., a także jak ma zachować przydatność do użytku w fizycznych budynkach, pomieszczeniach lub na drukowanych mediach.