Projektowanie przekształceń

Wartość układów hydraulicznych wzrasta wraz z nowymi hydraulicznymi systemami sterującymi oraz systemami elektrohydraulicznymi. Narzędzia do konfigurowania projektów cyfrowych łatwo i szybko tworzą złożone systemy, takie jak napędy hydrauliczne. Takie produkty, jak the system napędu pomp o zmiennej prędkości Sytronix pokazują, w jaki sposób łączyć inteligentne napędy elektryczne i hydrauliczne, aby uzyskać nowe poziomy efektywności. Kompaktowe układy hydrauliczne mogą również być stosowane jako rozwiązanie modułowe dla wielu zastosowań.

Więcej informacji

Jednostki napędowe ABPAC

Elastyczne, energooszczędne jednostki napędowe z ciśnieniem roboczym do 300 bar i maksymalnym przepływie 200 litrów na minutę. Wspierane zaawansowanymi narzędziami do konfiguracji przez Internet i o rozproszonej inteligencji ułatwiają wdrożenie ich w sieciach pionowych i poziomych.

Więcej informacji

Napędy hydrauliczne Sytronix

Inteligentne, energooszczędne napędy pomp o zmiennej prędkości do sterowania współczynnikiem ciśnienie/przepływ i siła/pozycja. Obsługa protokołów Sercos i Multi-Ethernet umożliwia szybkie i łatwe łączenie ze sprzętem innych firm. Sterowanie zmienną prędkością pozwala zaoszczędzić do 80% energii.

Więcej informacji

CytroPac — nowy projekt jednostek napędowych

Standardowa jednostka napędowa o niewielkich rozmiarach z mocą do 4kW, ciśnieniem 240 bar i zbiornikiem do 20 litrów. Zintegrowany przetwornik częstotliwości pracuje również jako węzeł czujników i przesyła w czasie rzeczywistym wszystkie wyniki pomiarów do układu sterowania maszyny.

Więcej informacji