Wróć

Wirtualna prezentacja ctrlX AUTOMATION Roadshow

Automatyka przemysłowa się zmienia, a naszym zadaniem jest przygotowanie klientów na nowe wyzwania. Wystawa objazdowa obejmuje prezentacje naszych najlepszych w branży rozwiązań w dziedzinie automatyzacji, pozwalających zaprojektować fabrykę przyszłości już dziś. Podczas tegorocznej edycji można zobaczyć najnowsze innowacje, między innymi ctrlX AUTOMATION – kompleksową platformę automatyzacji, ograniczającą ilość komponentów i nakład prac związanych z projektowaniem nawet o 50%. Ponieważ nie możemy przyjechać do Państwa, zapraszamy do umówienia się na wirtualne demo z naszymi ekspertami, którzy będą prezentować na żywo z naszego centrum technologicznego w Hoffman Estates (USA).

Dlaczego warto uczestniczyć?
Podczas wystawy można spotkać się z naszymi ekspertami, zobaczyć automatykę w akcji oraz prezentacje oprogramowania, a także przedyskutować możliwości stworzenia rozwiązania, które spełni Państwa wymagania.

Z przyjemnością omówimy Państwa wyzwania i we współpracy z konstruktorami i producentami maszyn znajdziemy odpowiedź jak zwiększyć wydajność, poprawić bezpieczeństwo w zakładzie i zwiększyć sprawność energetyczną. Integratorzy systemów będą mogli zobaczyć jak dzięki połączonym rozwiązaniom wprowadzamy innowacje w obszarze automatyki i systemów produkcyjnych.

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wirtualną demonstrację na żywo naszych produktów i rozwiązań prezentowanych w przyczepie roadshow.

 

Zamów wirtualne demo

Uwaga: To wydarzenie odbywa się w USA.

 

Wróć