Wróć

Wesołych Świąt życzy zespół ctrlX

Gdyby Game Changer ctrlX AUTOMATION mógł życzyć sobie idealnego roku, to jaki miałby on być? Po prostu: dokładnie taki, jak 2022! Bo jeśli chodzi o ctrlX AUTOMATION, to był to rok pełen otwartych, bezpiecznych, inteligentnych, przyszłościowych i wszechstronnych rozwiązań.

Czas, aby jeszcze raz spojrzeć wstecz i przede wszystkim podziękować. Dziękujemy naszym klientom, partnerom i wszystkim Game Changerom z firmy Bosch Rexroth, wspólnie z którymi sprostaliśmy każdemu wyzwaniu!

Życzymy Wam i Waszym rodzinom spokojnych i refleksyjnych Świąt Bożego Narodzenia, udanego wypoczynku oraz szczęśliwego Nowego Roku 2023! Liczymy na to, że w przyszłym roku znów zainspirujemy Was wspaniałymi wydarzeniami, nowościami i promocjami związanymi z naszym zestawem narzędzi do automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

Wesołych Świąt życzy zespół ctrlX!

Cieszymy się razem z Wami na rok 2023!

Wasz zespół ctrlX AUTOMATION.

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Zamów teraz!

Wróć