Wróć

ctrlX AUTOMATION @ SPS Connect 2020

SPS Connect

Rok 2020 to przede wszystkim zmiany. Spotykamy się na SPS – ale w nieco innej formie niż zwykle!

W roku 2019 podczas targów SPS w Norymberdze po raz pierwszy zaprezentowaliśmy na żywo platformę ctrlX AUTOMATION. Przez kolejne 12 miesięcy wprowadziliśmy wiele innowacji, które chcielibyśmy zaprezentować Państwu osobiście podczas targów SPS Connect.

Nowości wprowadzone w roku 2020:

 

Spotkaj się z nami, zdobądź bezpłatny bilet korzystając z kodu SPS2XCNREX.

Targi SPS Connect obejmują zróżnicowany program. Steffen Winkler, dyrektor ds. bezpieczeństwa w dziale rozwiązań z zakresu automatyki i elektryfikacji dla przedsiębiorstw weźmie udział w dyskusji panelowej we wtorek, 24 listopada 2020 r. o godzinie 10:45. Tematem panelu będzie „Wpływ pandemii Covid-19 na cyfrową transformację“.

Podczas 30-minutowych spotkań z ekspertami, które będą odbywać się codziennie o godz. 13:00 będziemy prezentować 10 powodów, dla których warto wybrać ctrX AUTOMATION. Przekonaj się do naszej platformy automatyzacji. Zarejestruj się na debatę ekspertów

Nasi eksperci podczas indywidualnego spotkania zaproponują rozwiązania spełniające potrzeby Państwa firmy. Umów się na wirtualne spotkanie z jednym z naszych specjalistów.
Zarezerwuj termin

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa udział!

 

 

  

Wróć