Wróć

Nagorda która wprowadza innowacje w życie

Nagroda „German Innovation Award 2020“ ma na celu uznanie produktów, które wyróżniają się na tle dotychczasowych rozwiązań, szczególnie w kontekście korzyści dla użytkownika oraz wartości dodanej. ctrlX AUTOMATION jest takim produktem. Udowodniliśmy, że obecnie budowa maszyn jest związana z tworzeniem oprogramowania oraz że fakt ten pociąga za sobą całkowicie nowe wymagania dotyczące systemów automatyzacji. Dzięki tej innowacyjnej architekturze oprogramowania platforma ctrlX AUTOMATION przekracza tradycyjne granice między systemami sterowania maszynami, systemami informatycznymi i Internetem rzeczy. Po raz pierwszy producenci maszyn mogą integrować, łączyć i aktualizować funkcje w sposób równie łatwy, otwarty i bezpieczny jak na smartfonie. Aplikacje, które mogą być programowane w popularnych językach informatycznych, zmniejszają koszty prac projektowych o 30 – 50% i otwierają drzwi do nowego, bardziej elastycznego świata automatyzacji przyszłości.

Produkty, zgłoszone do konkursu „German Innovation Award 2020“ są oceniane pod względem innowacyjności, korzyści dla klienta oraz ekonomii. Strategia innowacji powinna uwzględniać takie aspekty jak społeczna, ekologiczna i ekonomiczna trwałość projektów, a także wykorzystanie energii i zasobów. Czynniki takie jak trwałość, gotowość rynkowa, jakość techniczna oraz funkcje, jak również istotność i efekty synergii również odgrywają kluczową rolę w procesie oceny.

Więcej informacji o nagrodzie German Innovation Award

Jesteśmy dumni, że innowacyjność i wyjątkowość platformy ctrlX AUTOMATION przekonały jury w kategorii „Doskonałość w sektorze B2B – maszyny i inżynieria“!

Widok portretowy Jasmin Heim, Game Changer Marketing

Jasmin Heim

Game Changer
Marketing

LinkedIn

 

Wróć