• Home
  • News & Stories
  • ctrlX developR (Sezon #3) – #2 Czy znasz system operacyjny ctrlX OS?

Wróć

Gospodarz Christian Zentraf i jego gość Johannes Albrecht rozmawiają o opartym na Linuksie systemie operacyjnym ctrlX OS.

ctrlX developR (Sezon #3) –
#2 Czy znasz system operacyjny ctrlX OS?

W drugim odcinku trzeciego sezonu cyklu „ctrlX developR” prowadzący Christian rozmawia z Johannesem znanym także jako „The App Guy”. To nasz ekspert ctrlX developR w kwestiach związanych z aplikacjami, pakietem SDK i systemem ctrlX OS.

Johannes dzieli się ze wszystkimi zainteresowanymi wiedzą na temat najważniejszych zagadnień dotyczących ctrlX OS – systemu operacyjnego czasu rzeczywistego opartego na systemie Linux. Do niedawna był on używany wyłącznie w układzie sterowania ctrlX CORE, jednak obecnie jest również dostępny dla zewnętrznych dostawców jako odrębne rozwiązanie przeznaczone dla środowiska przemysłowego.

Czym właściwie jest niezależny od sprzętu system operacyjny ctrlX OS, używany na wszystkich poziomach automatyzacji? Jakie korzyści zapewnia klientom, jakich aplikacji można w nim używać i co może zaoferować, jeśli chodzi o spójny łańcuch narzędzi?

Zapraszamy do obejrzenia tego odcinka!

Obejrzyj odcinek #2

Gospodarz Christian Zentraf i jego gość Johannes Albrecht rozmawiają o opartym na Linuksie systemie operacyjnym ctrlX OS.
Widok portretowy Johannes Albrecht, Game Changer ctrlX developR Apps, ctrlX OS, SDK

Johannes Albrecht

ctrlX developR
Apps, ctrlX OS, SDK

LinkedIn

 

 

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" ­– to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Wróć