Downloads

ctrlX AUTOMATION magazyn – We´re open!

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION!

Tytuł "Jesteśmy otwarci" podsumowuje wszystko. Dowiedz się jak ctrlX AUTOMATION rozwija się od otwartej platformy do przemysłowego ekosystemu. Możesz przeczytać o interesujących przykładach użytkowania, zapoznać się z opiniami ekspertów oraz dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach na temat ctrlX AUTOMATION.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Whitepaper – Przyszłość automatyki przemysłowej:

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 1

Dowiedz się, jak platforma ctrlX AUTOMATION może pomóc w znacznie szybszym wdrożeniu indywidualnych rozwiązań oraz w łatwym i elastycznym programowaniu funkcji w dowolnym języku.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 1!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 2

Dowiedz się więcej o innych wyzwaniach w obszarze automatyki i przyszłych wymaganiach – nasz artykuł przeglądowy przybliża przyszłość techniki sterowania.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 2!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 3

Przemysł, podobnie jak inne branże, przechodzi intensywne zmiany. Coraz bardziej powszechna cyfryzacja i łączność w sieci daje początek nowym technologiom i procesom, ale przede wszystkim otwiera potencjał automatyzacji i optymalizacji.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 3!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 4

W świecie automatyzacji mają miejsce ciągłe zmiany. W związku z tym potrzebne są nowe koncepcje usług serwisowych.  Przeczytaj nasz artykuł przeglądowy, aby dowiedzieć się więcej o nowym świecie usług, który wymaga przyszłościowych i niezawodnych rozwiązań obejmujących cały cykl życia produktu.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 4!