Downloads

ctrlX AUTOMATION magazyn – We´re open!

Otwarty egzemplarz magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION 2022/2023!

"Feel free to change the game" – to motto magazynu ctrlX AUTOMATION 2022/2023. Dowiedz się więcej o nowej wolności w automatyce przemysłowej, którą umożliwia system operacyjny Linux ctrlX OS oraz system planarny ctrlX FLOW6D. Możesz również spodziewać się ekscytujących projektów klientów, oświadczeń partnerów i wiele więcej.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Już dostępny –
magazyn ctrlX AUTOMATION 2021/2022!

Tytuł "Jesteśmy otwarci" podsumowuje wszystko. Dowiedz się jak ctrlX AUTOMATION rozwija się od otwartej platformy do przemysłowego ekosystemu. Możesz przeczytać o interesujących przykładach użytkowania, zapoznać się z opiniami ekspertów oraz dowiedzieć się o najnowszych wiadomościach na temat ctrlX AUTOMATION.

Pobierz darmowy ctrlX AUTOMATION magazyn!

Whitepaper – Przyszłość automatyki przemysłowej:

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 1

Nowe możliwości w inżynierii: platforma ctrlX AUTOMATION
Dowiedz się, jak ctrlX AUTOMATION pomaga w szybszym wdrażaniu indywidualnych rozwiązań oraz łatwym i elastycznym programowaniu funkcji w dowolnym języku.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 1!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 2

Cyfryzacja i łączność wymagają radykalnej zmiany na rynku
Dowiedz się więcej o innych wyzwaniach związanych z automatyzacją, przyszłych wymaganiach i zapoznaj się z technologią sterowania przyszłości w naszym artykule przeglądowym.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 2!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 3

Tworzenie wartości i nowe modele biznesowe w automatyzacji
Podobnie jak wiele innych sektorów, przemysł znajduje się w trakcie zmian. Rosnąca cyfryzacja i tworzenie sieci dają początek nowym technologiom i procesom, ale przede wszystkim tworzą znaczący potencjał dla automatyzacji i optymalizacji.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 3!

Przyszłość automatyki przemysłowej – Part 4

Automatyzacja potrzebuje własnego świata usług
W świecie automatyzacji mają miejsce ciągłe zmiany. Istnieje zapotrzebowanie na nowe koncepcje ukierunkowanych przyszłościowo usług, zapewniających niezawodność i dostosowanych do warunków cyfrowej transformacji. Usługi klasyczne i cyfrowe są potrzebne przez cały okres eksploatacji produktu. Dowiedz się więcej o nowych usługach w naszym artykule przeglądowym.

Pobierz darmowy whitepaper – Part 4!

Whitepaper – kwestia usług serwisowych:

Zrównoważony rozwój – dostosowany pakiet usług

Zrównoważony rozwój już dawno przyjął się na rynku konsumenckim. Teraz to także coraz ważniejszy czynnik tworzący wartość w sektorze B2B. Istotną rolę odgrywają w tym obszarze zaawansowane koncepcje serwisowe. Szeroki wybór usług ukierunkowanych na zrównoważony rozwój pozwala chronić zasoby i zmniejszyć koszty. Firmy mogą dzięki temu oferować możliwość zakupu produktów na korzystnych warunkach, zapewniając większą wartość dodaną. Dowiedz się więcej z naszego artykułu przeglądowego – „Przyszłość automatyzacji: Zrównoważony rozwój – dostosowany pakiet usług”.

Pobierz bezpłatny naszej białej księgi!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących ctrlX AUTOMATION, skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się