Wróć

CoreTigo GmbH

Obraz barwiony na niebiesko, przedstawiający stylizowaną ziemię. ctrlX World to ekosystem partnerski rozwiązania automatyzacji ctrlX AUTOMATION.

CoreTigo umożliwia szybszą i bardziej elastyczną produkcję, dostarczając wydajne rozwiązania w zakresie cyfryzacji maszyn, komunikacji bezprzewodowej oraz systemów brzegowych dla konstruktorów maszyn, integratorów systemów i producentów wyposażenia przemysłowego. Produkty firmy CoreTigo ułatwiają budowę i modernizację maszyn i linii produkcyjnych, a także zwiększają elastyczność, zdolność adaptacji i modułowość, co przekłada się na ograniczenie kosztów, większą produktywność i krótszy czas przestojów. Oferowane rozwiązania bazują na globalnym standardzie IO-Link Wireless, dostosowanym do trudnych środowisk produkcyjnych i zastosowań w obszarze sterowania ruchem. Dzięki nim miliony czujników, siłowników i urządzeń przemysłowych na całym świecie korzystają z niezawodnej łączności bezprzewodowej.

Bezprzewodowe urządzenie IO-Link firmy CoreTigo można integrować z platformą sterowania ctrlX CORE za pomocą innowacyjnego bezprzewodowego urządzenia CoreTigo IO-Link Master. Urządzenie master dysponuje interfejsami OPC UA, MQTT oraz przemysłowym interfejsem Ethernet EtherCAT, umożliwiającymi przesyłanie danych procesowych i innych parametrów do systemu ctrlX CORE. Aplikacja TigoEngine uzupełnia oprogramowanie ctrlX WORKS i wspomaga konfigurację bezprzewodowych komponentów IO-Link oraz urządzeń IO-Link.

Wróć