ctrlX World

NAJBARDZIEJ OTWARTY SYSTEM AUTOMATYKI NA RYNKU

Bosch Rexroth udostępnia użytkownikom i partnerom wspólny świat: ctrlX World to ekosystem wokół ctrlX AUTOMATION. Partnerzy dzielą się swoimi poradami i rozwiązaniami za pośrednictwem współtworzenia. Daje to użytkownikom dostęp do wielu aplikacji i pozwala na korzystanie ze stale rozwijającego się ekosystemu.

Chcesz dołączyć do ekosystemu partnerów ctrlX World? Prosimy o kontakt!

Bezpośredni dostęp do sklepu ctrlX Store  Zostań partnerem ctrlX World

Kategorie

Partner

36ZERO Vision GmbH

36ZERO Vision oferuje bazujące na technologii AI oprogramowanie do wizualnej kontroli jakości dla branży produkcyjnej.

Więcej informacji

Sense & Vision
Logo produktu AnyViz z firmy mirasoft

Miriam Hasselbacher

Partner

AnyViz Cloud by Mirasoft GmbH & Co. KG

Opracowana przez Mirasoft koncepcja chmury umożliwia tworzenie zaawansowanych HMI w chmurze za pomocą tylko kilku kliknięć. Ponadto dzięki AnyViz Cloud otrzymujesz przegląd wszystkich swoich instalacji przemysłowych.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

IoTHMI

Partner

Appollo Systems GmbH

Platforma Apollo Low Code ułatwia konfigurację wszystkich rodzajów pionowych rozwiązań ctrlX AUTOMATION. Dzięki niej można uruchamiać je 10 razy szybciej bez konieczności korzystania z profesjonalnej wiedzy informatycznej.

IoT

Partner

Arduino Pro by Arduino s.r.l.

Arduino Pro oferuje łatwe, szybkie i elastyczne rozszerzenie czujników, umożliwiające przewodową i bezprzewodową łączność w standardzie IoT, gromadzenie danych i przetwarzanie brzegowe w zakresie monitorowania stanu urządzeń przemysłowych.

Sense & VisionDevices

Partner

ATINA Engineering

Firma ATINA od wielu lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania PLC, koncepcji interfejsów HMI oraz modeli cyfrowych. Specjalnością firmy jest automatyczna konwersja kodu.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Software Services & Consulting

Partner

Balluff GmbH

Inteligentne rozwiązania firmy Balluff to fundament fabryki przyszłości. Inteligentne technologie produkcji wprowadza się etapami, a cały proces przejścia do świata cyfrowego jest wspierany przez profesjonalistów.

Sense & VisionDevices

Partner

Bosch

Oprogramowanie Device Bridge firmy Bosch oraz rozwiązania NEXEED firmy Bosch Connected Industry zapewniają usługi dla rozwiązań Przemysłu 4.0.

Więcej informacji

InżynieryjneCommunication

Partner

CODESYS Group

CODESYS, wiodące niezależne od producenta oprogramowanie spełniające standard IEC 61131-3, oferuje wszechstronne rozwiązania producentom, użytkownikom i operatorom urządzeń.

Więcej informacji

PLC
Logo firmy conductiv.ai

Miriam Hasselbacher

Partner

conductiv.ai FutureFab UG

Conductiv.ai specjalizuje się w wirtualizacji cykli programowania i produkcji na potrzeby firm zajmujących się produkcją precyzyjną, np. półprzewodników, systemów fotowoltaicznych, urządzeń LCD/LED oraz drukiem 3D dla sektora atomowego.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

IoT

Partner

Cordis SUITE by Cordis Products B.V.

Cordis SUITE to niskokodowa platforma do tworzenia oprogramowania służącego do sterowania maszynami w oparciu o projektowanie graficzne z wykorzystaniem modelu.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Engineering
Logo firmy CoreTigo

Dietmar Nickel

Partner

CoreTigo GmbH

Firma CoreTigo jest liderem rynku w dziedzinie bezprzewodowych rozwiązań I/O Link. Jej bogata oferta obejmuje inteligentne bezprzewodowe urządzenia I/O Link oraz I/O Link Master, wbudowane wyposażenie maszyn i systemów automatyki, a także oprogramowanie.

Więcej informacji

IoTCommunication

Partner

Cybus GmbH

Cybus zapewnia pełny przepływ danych między halą produkcyjną i systemami informatycznymi, oparty na prostych i ustandaryzowanych mechanizmach. Dzięki rozwiązaniu Cybus Connectware dane z maszyn są gromadzone lokalnie i wstępnie przetwarzane w systemie ctrlX CORE.

IoT

Partner

DataProphet

DataProphet PRESCRIBE to zaawansowany system wykonawczy do ciągłej optymalizacji procesu produkcyjnego.

Więcej informacji

IoT

Partner

Eclipse Mosquitto by CEDALO GmbH

Broker MQTT firmy Cedalo, oparty na projekcie open source o nazwie „Mosquitto”, pozwala łączyć czujniki, urządzenia i aplikacje w znacznie bardziej elastyczny sposób niż konwencjonalne architektury klient-serwer.

Więcej informacji

IoT

Partner

Elmo Motion Control Ltd

Elmo projektuje, produkuje i wdraża kompleksowe, sprawdzone w praktyce, najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie sterowania ruchem, wszystkie napędzane wydajnością, zyskownością, niezawodnością, bezpieczeństwem i doskonałością agility wszędzie tam, gdzie ruch ma znaczenie.

Devices

Partner

elunic AG

AI.SEE™ firmy elunic AG to system wizualnej kontroli jakości oparty na sztucznej inteligencji. Jest łatwy do zintegrowania z nowymi i istniejącymi liniami produkcyjnymi dzięki zastosowaniu modułowej technologii.

Sense & Vision

Partner

EPLAN GmbH & Co. KG

EPLAN oferuje oprogramowanie i usługi z obszaru elektrotechniki, automatyki i mechatroniki. Standardowe i niestandardowe interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniają spójność danych w ramach łańcucha wartości.

Więcej informacji

Inżynieryjne

Partner

Factory I/O by Real Games Unipessoal Lda

Rozwiązanie to umożliwia tworzenie wirtualnych instalacji przemysłowych w środowisku Factory I/O i sterowanie nimi za pomocą platformy ctrlX AUTOMATION. Narzędzie do symulacji 3D ułatwia praktyczną naukę programowania sterowników PLC oraz aplikacji IoT.

Engineering

Partner

FANUC Deutschland GmbH

Roboty FANUC można teraz łatwo integrować z rozwiązaniami w dziedzinie automatyzacji ctrlX AUTOMATION za pomocą ctrlX Data Layer.

Więcej informacji

InżynieryjneMotion

Partner

FlowFuse Inc.

FlowFuse oferuje profesjonalne wsparcie dla Node-RED, produktów firm obsługujących protokoły Modbus, S7, OMRON i innych protokołów przemysłowych używanych w produkcji, współpracujących z systemami automatyki ctrlX AUTOMATION.

IoT
Logo firmy FORCAM

Miriam Hasselbacher

Partner

FORCAM GmbH

Oferując gotową do użycia i rozszerzalną platformę informatyczną, FORCAM pomaga klientom w różnych obszarach – od łączenia maszyn po cyfrowe obrazy procesów produkcyjnych oraz od komunikacji sieciowej najwyższego poziomu po rozwiązania chmurowe.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Factory IT

Partner

Fujitsu Limited

Fujitsu oferuje kompleksowe rozwiązania m.in. w dziedzinie automatyzacji przeglądów oraz zarządzania wskaźnikiem wykorzystania wyposażenia. Dzięki wykorzystaniu platformy ctrlX AUTOMATION możliwe jest tworzenie rozwiązań dla systemów brzegowych.

IoTSoftware Services & Consulting

Partner

Fuzzy Logic Robotics SAS

Fuzzy Logic udostępnia projektantom i użytkownikom robotów przemysłowych kompleksową platformę oprogramowania, która zawiera m.in. narzędzia CAD i funkcje sterowania w czasie rzeczywistym oraz upraszcza wykorzystanie robotów w elastycznych procesach produkcyjnych.

Motion

Partner

Hailo Technologies Ltd.

Firma Hailo oferuje systemy przetwarzania wykorzystujące technologie AI z procesorami AI Edge, zapewniające wysoką wydajność i mniejsze zużycie energii.

Więcej informacji

IoTDevices

Partner

Hans Turck GmbH & Co. KG

Firma Turck to globalny partner w zakresie automatyki przemysłowej, automatyzacji procesów i automatyzacji logistyki. Dzięki ofercie cyfrowych rozwiązań sieciowych umożliwiających budowę efektywnych systemów automatyzacji Turck jest jednym z pionierów rynku Przemysłu 4.0 i IIoT – od czujników do rozwiązań chmurowych.

Sense & VisionDevices
Logo firmy HD Vision Systems

Beate Amend

Partner

HD Vision Systems GmbH

HD Vision Systems pomaga przedsiębiorstwom produkcyjnym we wszystkich kwestiach związanych z widzeniem maszynowym. Czujnik LumiScanX wykorzystuje unikatową technologię opartą na polu świetlnym.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Sense & Vision
Logo firmy HUCON

Miriam Hasselbacher

Partner

HUCON AG

Firma HUCON oferuje usługi wspierane technologią AI dla branży produkcyjnej. Dzięki sieci partnerów HUCON dostarcza rozwiązania w różnych dziedzinach – od inżynierii, przez automatykę, po usługi AI.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

IoTSoftware Services & Consulting

Partner

i-flow GmbH

i-flow umożliwia harmonizację danych w zróżnicowanych systemach według ogólnofirmowych standardów z wykorzystaniem systemu sterowania ctrlX CORE. Skalowanie analityki poprzez standaryzację, harmonizację i wstępne przetwarzanie danych w fabryce.

Więcej informacji

IoT

Partner

ifm electronic gmbh

Firma ifm to lider światowego rynku w dziedzinie technologii czujników i pionier rozwiązań dla Przemysłu 4.0. Jej bogata oferta obejmuje inteligentne czujniki IO-Link i elementy IO-Link Master, a także oprogramowanie.

Więcej informacji

Sense & VisionDevices

Partner

InfluxData Inc.

Wydajna platforma danych dla InfluxDataTM* dysponuje setkami pluginów Open Source dla Telegraf, za których pomocą można płynnie rejestrować i analizować dane z niemal każdego źródła.

Więcej informacji

Odwiedź witrynę

IoT

Partner

infoteam Software AG

Firma infoteam jest sprawdzonym partnerem w projektach tworzenia oprogramowania dopasowanego do potrzeb klientów, zwłaszcza w obszarze bezpieczeństwa funkcjonalnego i cyfryzacji. Działa na rynku już od ponad 40 lat.

Więcej informacji

Software Services & Consulting

Partner

InUse by OptimData SAS

InUse pomaga fabrykom i producentom sprzętu osiągnąć efektywność ekologiczną bez uszczerbku na poziomie wydajności. Aplikacja IoT tej firmy mobilizuje usługi powiązane, zapewniając oszczędność czasu, materiałów i zasobów naturalnych.

IoT

Partner

ISG Industrielle Steuerungstechnik GmbH

Oprogramowanie ISG-virtuos do przeprowadzania symulacji w czasie rzeczywistym pozwala na wirtualne uruchomienie platformy sterującej ctrlX CORE w ramach projektu cyfrowego.

MechatronicsEngineering

Partner

iteratec GmbH

Jeśli rozwiązania IIoT mają przynieść rzeczywistą wartość dodaną, należy znaleźć sposoby agregowania danych pochodzących z wielu źródeł, wykonywania złożonych analiz w czasie rzeczywistym oraz usuwania problemów związanych z nieciągłością komunikacji. Firma iteratec specjalizuje się właśnie w tych obszarach.

Software Services & Consulting

Partner

IXON B.V.

IXON wspiera przejście na IIoT (Industrial Internet of Things, przemysłowy internet rzeczy) poprzez udostępnianie bezpiecznego otoczenia w chmurze ze wszystkimi technologiami wymaganymi do zapewnienia bezpośredniego dostępu na całym świecie.

Więcej informacji

Odwiedź witrynę

IoT

Partner

Katulu GmbH

Katulu zwiększa produktywność zakładów produkcyjnych bez udostępniania danych – z zachowaniem zgodności z RODO, minimalizując koszt przesyłania danych i gwarantując prywatność. Jest to możliwe w połączeniu z platformą sterowania ctrlX CORE.

Więcej informacji

IoT

Partner

KEBA Industrial Automation GmbH

Mobilne interfejsy HMI serii „KeTop” firmy KEBA są już dostępne na platformie ctrlX AUTOMATION i mogą być wykorzystywane w natywnym środowisku Windows, VNC lub w wizualizacjach opartych na przeglądarce – w systemach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Więcej informacji

HMIDevices

Partner

Lanner Electronics Inc.

Wydajna i niedroga karta akceleracyjna PCIe AI Falcon H8 firmy Lanner stanowi łatwe w uruchamianiu rozwiązanie dla systemu operacyjnego ctrlX OS bazującego na systemie Linux, ograniczające obciążenie procesora przy obsłudze interfejsów głębokiego uczenia o małym opóźnieniu.

Devices

Partner

machineering GmbH & Co. KG

Firma machineering oferuje platformę symulacyjną iPhysics, która umożliwia wirtualne uruchamianie systemów. Z oprogramowaniem iPhysics można połączyć zarówno fizyczny, jak i zwirtualizowany system sterowania ctrlX CORE.

Engineering

Partner

The MathWorks GmbH

Dzięki rozwojowi opartemu na modelach, rozwiązania cyfrowe mogą być weryfikowane w symulacji na wczesnym etapie i przenoszone na platformę automatyzacji ctrlX AUTOMATION poprzez generowanie kodu. MATLAB i Simulink wspierają ten proces.

Więcej informacji

Inżynieryjne

Partner

maxon motor

Firma maxon projektuje i wytwarza szczotkowe i bezszczotkowe silniki prądu stałego. W ofercie ma również przekładnie, enkodery, sterowniki i kompletne systemy mechatroniczne.

MechatronicsDevices

Partner

MB connect line GmbH

Firma MB connect line oferuje bezpieczne usługi zdalnej konserwacji urządzeń sterujących i infrastruktury sieciowej maszyn. Infrastruktura serwera umożliwia zarządzanie połączeniami VPN na całym świecie.

Communication
Logo firmy MGA

Miriam Hasselbacher

Partner

MGA Ingenieur­dienst­leistungen GmbH

Aplikacja do wprowadzania głosowego dla ctrlX AUTOMATION firmy MGA, ekspertów z zakresu automatyzacji procesów i techniki sterowania dla budowy maszyn, zapewnia operatorom maszyn maksymalną elastyczność.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

HMI

Partner

MPDV Mikrolab GmbH

Aplikacja Smart Factory Gateway (SFG) firmy MPDV gromadzi dane związane z maszynami i procesami pochodzące z platformy ctrlX AUTOMATION, umieszcza je w kontekście biznesowym i udostępnia zewnętrznym aplikacjom w celu dalszego przetwarzania i analizy.

Factory IT

Partner

NC-Vision GmbH

NC-Vision oferuje kompleksową platformę, która umożliwia cyfryzację zarządzania zakładem produkcyjnym bez konieczności pisania kodu. Dzięki przejrzystości zapewnianej w czasie rzeczywistym oraz inteligentnym stacjom roboczym, które pozwalają na integrację pracy menedżerów i działu produkcji, rozwiązanie NC-Vision przynosi natychmiastowe korzyści na drodze do stworzenia inteligentnej fabryki.

Więcej informacji

IoTSoftware Services & ConsultingFactory IT

Partner

Neuron Automation by logi.cals GmbH

Neuron Automation oferuje chmurowe i desktopowe narzędzia projektowania oraz działające w czasie rzeczywistym systemy umożliwiające programowanie sterowników PLC w standardach IEC 61131-3 i C/C++ za pomocą pakietu narzędzi automatyzacji ctrlX AUTOMATION

Więcej informacji

PLCEngineering

Partner

Nokia Solutions and Networks Oy

Rozwiązania firmy Nokia umożliwiają dostawcom usług, przedsiębiorstwom z różnych branż i podmiotom z sektora publicznego budowę sieci o krytycznym znaczeniu, łączących ludzi, maszyny i urządzenia na całym świecie.

Więcej informacji

CommunicationTechnology

Partner

oee.ai by ifp Software GmbH

oee.ai przetwarza dane instalacji i uzupełniające dane wprowadzane przez pracowników, aby rozszerzać produktywność w obszarze produkcji dzięki inteligentnym analizom.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Factory IT

Partner

Oròbix S.r.l.

Gotowe do produkcji rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję do predykcyjnej konserwacji, kontroli jakości na linii produkcyjnej i wykrywania zakłóceń w procesach. Detectiv.ai® identyfikuje anomalie w danych zebranych z czujników i maszyny.

IoTFactory IT
Logo firmy Perfect Production

Miriam Hasselbacher

Partner

Perfect Production GmbH

Perfect Production to program doradztwa dla przedsiębiorstw produkcyjnych, od ekspertów z dziedzin Lean Production i cyfryzacji.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Software Services & Consulting

Partner

pragmatic industries GmbH

Firma pragmatic industries wspiera klientów na drodze w cyfrową przyszłość. Użytkownicy platformy IoT  mogą wykorzystywać dane pochodzące z maszyn w sposób, który generuje wartość dodaną oraz tworzyć cyfrowe modele biznesowe.

IoT

Partner

Prescient Devices, Inc.

Dzięki Low Code IoT Prescient Designer użytkownicy zastosowań Node RED mogą na swoim ctrlX CORE programować urządzenia i integrować je z bazującą na chmurze analizą danych i panelami sterowania.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

IoT
Logo firmy Rhebo

Miriam Hasselbacher

Partner

Rhebo GmbH

Rhebo oferuje pewne rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, do monitorowania systemów automatyzacji i wykrywania anomalii, i gwarantuje stabilność procesów oraz dostępność instalacji w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Security

Partner

salesforce.com Germany GmbH

Salesforce oferuje platformę CRM dla branży produkcyjnej umożliwiającą klientom łączenie łańcuchów tworzenia wartości, a partnerom korzystanie z usług tworzących wartość dodaną oraz automatyzację procesów biznesowych.

Więcej informacji

IoT
Logo firmy SCHUNK

Miriam Hasselbacher

Partner

SCHUNK GmbH & Co. KG

Firma SCHUNK opracowała oprogramowanie do obliczania przebiegów torów nowych, elastycznych chwytaków. ctrlX AUTOMATION to platforma docelowa dla tych aplikacji programowych, która umożliwia realizację całych systemów.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Mechatronics

Partner

SELMO Technology GmbH

SELMO to modelowanie zgodne z logiką przebiegów; ułatwia realizację programowania PLC dzięki wyjątkowo bezpiecznemu i zorientowanemu systemowo opisywaniu procesów.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Engineering

Partner

SICK AG

SICK dostarcza dane z czujników i aplikacji bezpośrednio w ctrlX Data Layer. Są one generowane przez czujniki oraz aplikacje SICK SensorApp i integrowane za pomocą oprogramowania gateway.

Więcej informacji

Sense & VisionDevices

Partner

Signaloid Limited, UK

Signaloid umożliwia analizę niepewności w konserwacji predykcyjnej, która pozwala uzyskać mapy cieplne wyświetlane według kalendarza. Informacje o wiarygodności prognozowania w modelu AI pozwalają ograniczyć czas przestojów oraz koszty.

IoT

Partner

SIMON Modellierungen GmbH

SIMON Modellierungen GmbH oferuje rozwiązania w dziedzinie symulacji i optymalizacji sekwencji przemieszczeń, działające bezpośrednio w środowisku ctrlX CORE, a także algorytmy i oprogramowanie do obsługi systemów jednoosiowych, wieloosiowych oraz robotów.

Więcej informacji

Software Services & ConsultingMotion

Partner

Smart HMI GmbH

Eksperci z Web HMI w sieci, firma Smart HMI, opracowali rozwiązanie do wizualizacji internetowej, standardowo zawarte w ctrlX CORE, które można jednak łączyć z innymi modułami ctrlX AUTOMATION.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

HMI

Partner

Software Defined Automation GmbH

Software Defined Automation oferuje wirtualne mechanizmy sterowania hiperkonwergentną infrastrukturą przemysłową – od sprzętu do automatyzacji definiowanej programowo.

Engineering

Partner

SpiderControl by iniNet Solutions GmbH

Dzięki systemowi SpiderControl można wykorzystać dotychczasowe funkcje wizualizacji HMI w odniesieniu do danych z dostępnych sterowników PLC opartych na oprogramowaniu CODESYS V2. Powstają nowoczesne rozwiązania uwzględniające oprogramowanie HMI z interfejsem WWW oraz opcje niskokodowej integracji w środowiskach Przemysłu 4.0.

HMI

Partner

SQL4automation by Inasoft Systems GmbH

QL4automation Connector firmy Inasoft Systems GmbH to oprogramowanie do zastosowań przemysłowych. Łączy sterowniki PLC i sterowniki robotów bezpośrednio z bazami danych.

Więcej informacji

IoT

Partner

Synapticon GmbH

Seria rozwiązań SOMANET Circulo firmy Synapticon to przyszłościowe systemy sterowania przemieszczeniami – kompletne serwonapędy dla robotów i inteligentne siłowniki z enkoderami, systemami hamowania, zabezpieczeniami i idealną integracją mechaniki.

EngineeringDevices

Partner

TechMass srl

TechMass umożliwia przedsiębiorstwom produkcyjnym zwiększenie efektywności działania dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania MES/MOM: prostego, dostępnego, instalowanego w trybie „plug & play”, oferowanego w modelu SaaS i skoncentrowanego na ludziach.

Factory IT

Partner

Timecho Europe GmbH

Timecho, system oparty na bazie danych Apache IoTDB, optymalizuje zarządzanie danymi w ramach platformy IoT, stanowiąc oszczędny i wydajny system do obsługi szeregów czasowych, ułatwiający synchronizację danych pomiędzy urządzeniami końcowymi, peryferyjnymi i chmurą.

Więcej informacji

IoTSoftware Services & Consulting

Partner

Tosibox GmbH

Firma Tosibox upraszcza mechanizmy komunikacji. Rozwiązanie TOSIBOX® to przełom w dziedzinie bezpiecznej komunikacji IoT, zdalnej konserwacji i zarządzania siecią.

Communication

Partner

Tulip Interfaces, Inc.

Tulip to bezkodowa platforma dla połączonych fabryk. Umożliwia łatwe i szybkie tworzenie aplikacji w standardzie IoT, m.in. cyfrowych instrukcji pracy, kierowanych przepływów pracy oraz monitorowania maszyny.

IoT

Partner

TwinStore GmbH

W TwinStore dostępne są cyfrowe katalogi produktów 4D przygotowane przez producentów komponentów na potrzeby wirtualnego uruchomienia. Jako członek społeczności TwinStore firma Bosch Rexroth oferuje w katalogach TwinStore cyfrowe bliźniaki swoich urządzeń.

MechatronicsEngineering

Partner

University4Industry by Education4Industry GmbH

Aby wykorzystać potencjał technologii cyfrowych i cyfrowego modelu działania przedsiębiorstwa, zespoły kierownicze muszą wypracować wspólną koncepcję cyfryzacji. Elektroniczne programy szkoleniowe prowadzone pod egidą University4Industry ułatwiają menedżerom i członkom ich zespołów osiągnięcie tego celu.

Więcej informacji

Software Services & Consulting

Partner

UID GmbH

UID od ponad 20 lat jest kompetentnym partnerem dla konstruktorów maszyn i projektuje oraz rozwija dla swoich klientów Web HMI spełniające indywidualne wymagania z zakresu bezpieczeństwa funkcyjnego i estetyki.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Software Services & Consulting

Partner

Vision System S.r.l.

Vision System koncentruje się na najnowocześniejszych technologiach sztucznej inteligencji (AI) i wizji komputerowej. Głębokie sieci neuronowe są wykorzystywane do klasyfikacji obrazów i chmur punktów 3D.

Sense & Vision

Partner

VMware by Broadcom

Serwery wirtualne, oprogramowanie i aplikacje VMware, jak również cała koncepcja automatyzacji, stały się niezależne sprzętowo i mogą działać na dowolnych urządzeniach. VMware obsługuje szeroki zakres sprzętu, zwiększając elastyczność i odporność systemów przemysłowych.

Więcej informacji

Technology

Partner

voraus robotik GmbH

Firma voraus robotik umożliwia sterowanie robotami przemysłowymi za pomocą platformy ctrlX AUTOMATION. Do programowania można wykorzystać zarówno unikalne metody bezkodowe, jak i rozszerzone środowisko programistyczne do wprowadzania kodu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji

HMIMotion

Partner

WAGO GmbH & Co. KG

Otwarta platforma automatyzacji WAGO oferuje elastyczne systemy wejścia/wyjścia obsługujące szeroki zakres interfejsów, począwszy od przetwarzania sygnałów cyfrowych i analogowych, a skończywszy na komunikacji zgodnej ze standardami konkretnych branż.

Więcej informacji

Sense & VisionDevices

Partner

Weidmüller GTI Software GmbH

PROCON-WEB ES firmy Weidmüller to przyszłościowy interfejs HMI oparty na przeglądarce, przeznaczony dla platformy ctrlX AUTOMATION. Pozwala on w łatwy, intuicyjny sposób tworzyć zoptymalizowane rozwiązania HMI do obsługi zarówno prostych maszyn, jak i złożonych systemów.

Więcej informacji

HMI

Partner

WEPALL ROBOT EASY TOOLS, S.L.

WEPALL to oprogramowanie do paletyzacji dla robotów przemysłowych, umożliwiające użytkownikom nieposiadającym wiedzy w zakresie programowania konfigurację robotów przemysłowych różnych marek.

Więcej informacji

InżynieryjneMotion
Logo firmy WITTENSTEIN

Miriam Hasselbacher

Partner

WITTENSTEIN SE

WITTENSTEIN alpha jako pierwszy producent komponentów oferuje seryjne inteligentne przekładnie – przekładnie z cynapse. Są one wyposażone w zintegrowany moduł czujnika, umożliwiający łączność w ramach Przemysłu 4.0.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Mechatronics

Partner

Work-API by Autonomy on Board GmbH

Work-API to uniwersalny interfejs umożliwiający łączenie maszyn z różnymi powszechnie używanymi narzędziami, np. pocztą elektroniczną, kalendarzem, komunikatorami i arkuszami kalkulacyjnymi.

Więcej informacji

IoT
Logo firmy XITASO

Miriam Hasselbacher

Partner

XITASO GmbH

Jako partner cyfryzacji i ekspert w zakresie Software Engineering XITASO B2B doradza swoim klientom, identyfikuje potencjały cyfryzacji, optymalizuje procesy biznesowe i tworzy cyfrowe rozwiązania.

Więcej informacji

Odwiedź stronę

Software Services & Consulting